Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

Roccat Kave XTD žaidimų ausinės

Naudotos Roccat Kave XTD žaidimų ausinės. Viskas veikia, groja švariai. Vienoje ausinių vietoje yra šiek tiek nuskilusi plastmasė. „Kave XTD 5.1 Digital“ tikrą erdvinį garsą gebančios atkurti ausinės, dėka 3 garsiakalbių kiekvienoje ausinėje, sugeba atkurti labai išraiškingus ir aiškius garsus. Lyginant su „Kave“ pirmtaku, ausinės sveria net 25 % mažiau, bet tuo pačiu išlaikė visas komforto, garso ir kokybiškų medžiagų savybes. Nuimamas mikrofonas taip pat patobulintas, jį užtildžius apie tai informuoja LED lempute, žinoma, garso kokybė taip pat pagerinta. „Roccat“ neužmiršo ir ausinių valdymo su integruota 5.1 garso plokšte. Verta paminėti, kad prie šio valdymo galima prijungti ir turimas kolonėles, o kas svarbiausia yra galimybė paprastu jungiklio perjungimu pasirinkti per kur norite klausyti garso: ar per ausines ar per kolonėles. Kita puiki „Roccat“ technologija „Smart Link“. Panaudojus šį patentuotą išradimą, jūsų ausinės Bluetooth pagalba gali priimti telefono skambučius. „Roccat“ išsprendė dvi bėdas. Atsiliepus automatiškai užtildomas garsas, kuris patenka į kompiuterį, taip nekils nemaloni situacija, kad jūsų žaidimo draugai girdi ką jūs šnekate skambučio metu. Kitas patobulinimas – atsiliepus telefonas taipogi bus užtildomas, kad niekas negalėtų klausytis jūsų pokalbio.

Kaina 50,00 EUR
Auna Elegance BL bevielės ausinės

Mažai naudotos Auna Elegance BL bevielės ausinės. Viskas veikia, groja švariai. Tinka prie visų įrenginių.

Kaina 40,00 EUR
JBL Everest 700 belaidės ausinės

Naudotos JBL Everest 700 belaidės ausinės. Tapkite komforto, laisvės ir nepakartojamo garso dalimi su JBL EVEREST 700! Bluetooth 4.1 technologija užtikrina belaidę prisijungimo galimybę, "Share Me" technologijos pagalba galėsite pasidalinti muzika, o integruotas akumuliatorius leis mėgautis garsu net iki 25 valandų. Integruotas mikrofonas užtikrina galimybę atsiliepti į kiekvieną skambutį, pasinaudojant laisvų rankų galimybės funkcija. JBL EVEREST 700 ausinės pasižymi ne tik puikia garso kokybe, bet ir yra patogios, puikios išvaizdos ir aukštos kokybės.

Kaina 70,00 EUR
JBL E50 BT belaidės ausinės

Naudotos, puikiai veikiančios JBL E50 BT Bluetooth ausinės. JBL ausinėse yra laisvų rankų įranga, integruotas mikrofonas su aido slopinimo funkcija. Li-ion tipo akumuliatorius užtikrins net iki 18 valandų grojimo. Šios ausinės puikiai dera tiek su Android tiek su iOs programine įranga. Dalinkitės savo muzika ShareMe™ technologija, su draugais turinčiais JBL ausines, palaikančias ShareMe™.

Kaina 60,00 EUR
Hoco W5 ausinės

Nenaudotos Hoco W5 juodos ausinės. Nepraimtas įpakavimas.

Kaina 15,00 EUR
Plantronics BackBeat Go2 Wireless ausinukai

Geros būklės, pilnas komplektas, ausinukai, usb laidas, nešiojimo maišelis ir dėžutė. Prisijungimas per Bluetooth ir Wireless.

Kaina 20,00 EUR