Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

Roccat Kave XTD žaidimų ausinės

Naudotos Roccat Kave XTD žaidimų ausinės. Viskas veikia, groja švariai. Vienoje ausinių vietoje yra šiek tiek nuskilusi plastmasė. „Kave XTD 5.1 Digital“ tikrą erdvinį garsą gebančios atkurti ausinės, dėka 3 garsiakalbių kiekvienoje ausinėje, sugeba atkurti labai išraiškingus ir aiškius garsus. Lyginant su „Kave“ pirmtaku, ausinės sveria net 25 % mažiau, bet tuo pačiu išlaikė visas komforto, garso ir kokybiškų medžiagų savybes. Nuimamas mikrofonas taip pat patobulintas, jį užtildžius apie tai informuoja LED lempute, žinoma, garso kokybė taip pat pagerinta. „Roccat“ neužmiršo ir ausinių valdymo su integruota 5.1 garso plokšte. Verta paminėti, kad prie šio valdymo galima prijungti ir turimas kolonėles, o kas svarbiausia yra galimybė paprastu jungiklio perjungimu pasirinkti per kur norite klausyti garso: ar per ausines ar per kolonėles. Kita puiki „Roccat“ technologija „Smart Link“. Panaudojus šį patentuotą išradimą, jūsų ausinės Bluetooth pagalba gali priimti telefono skambučius. „Roccat“ išsprendė dvi bėdas. Atsiliepus automatiškai užtildomas garsas, kuris patenka į kompiuterį, taip nekils nemaloni situacija, kad jūsų žaidimo draugai girdi ką jūs šnekate skambučio metu. Kitas patobulinimas – atsiliepus telefonas taipogi bus užtildomas, kad niekas negalėtų klausytis jūsų pokalbio.

Kaina 50,00 EUR
Auna Elegance BL bevielės ausinės

Mažai naudotos Auna Elegance BL bevielės ausinės. Viskas veikia, groja švariai. Tinka prie visų įrenginių.

Kaina 40,00 EUR
JBL Everest 700 belaidės ausinės

Naudotos JBL Everest 700 belaidės ausinės. Tapkite komforto, laisvės ir nepakartojamo garso dalimi su JBL EVEREST 700! Bluetooth 4.1 technologija užtikrina belaidę prisijungimo galimybę, "Share Me" technologijos pagalba galėsite pasidalinti muzika, o integruotas akumuliatorius leis mėgautis garsu net iki 25 valandų. Integruotas mikrofonas užtikrina galimybę atsiliepti į kiekvieną skambutį, pasinaudojant laisvų rankų galimybės funkcija. JBL EVEREST 700 ausinės pasižymi ne tik puikia garso kokybe, bet ir yra patogios, puikios išvaizdos ir aukštos kokybės.

Kaina 70,00 EUR
JBL E50 BT belaidės ausinės

Naudotos, puikiai veikiančios JBL E50 BT Bluetooth ausinės. JBL ausinėse yra laisvų rankų įranga, integruotas mikrofonas su aido slopinimo funkcija. Li-ion tipo akumuliatorius užtikrins net iki 18 valandų grojimo. Šios ausinės puikiai dera tiek su Android tiek su iOs programine įranga. Dalinkitės savo muzika ShareMe™ technologija, su draugais turinčiais JBL ausines, palaikančias ShareMe™.

Kaina 60,00 EUR
Corsair Gaming Void bevielės ausinės

Naudotos, puikiai veikiančios Corsair Gaming Void bevielės ausinės. Ausinės suteikia išskirtinį komfortą, epinį garso atlikimą ir legendinį CORSAIR patvarumą, kad užtikrintų aukščiausią žaidimų patirtį. Originalios „Dolby® Headphone 7.1“ erdvinio garso kolonėlės skleidžia svaiginantį daugiakanalį padėties garsą, kuris leidžia jums pasinerti į žaidimų pasaulį.

Kaina 50,00 EUR
  • Išpardavimas!
Logitech G930 bevielės ausinės

Naudotos, labai gero stovio Logitech G930 bevielės ausinės. Viskas veikia be priekaištų. Ausinės pasižymi pukiu savo dizainu ir funkcijomis. Pagrindinė ausinių ypatybė – 7.1 garso palaikymas. Ausinės puikiai tinka žaidėjams, kurie mėgsta pasinerti į garsų pasaulį.

Kaina 60,00 EUR Bazinė kaina 80,00 EUR
Huawei FreeBuds 3

Nenaudoti ir neišpakuoti Huawei FreeBuds 3 bevieliai ausinukai. Spalva: keramikinė balta.

Kaina 100,00 EUR
  • Išpardavimas!
Logitech G633 Artemis Spectrum

Naudotos Logitech G633 Artemis Spectrum ausinės. Viskas veikia, būklė labai gera. G633 Artemis Spectrum ausinės yra sukurtos žaidimams, todėl galėsite žaisti ilgai ir tuo pačiu metu savęs nevarginti nepatogiomis ausinėmis. Ausinių dangalai yra ypač patogus ir minkšti. Vienos ausinės visiems jūsų įrenginiams. Atjunkite G633 nuo savo žaidimų kompiuterio ir prijunkite prie žaidimų konsolės, mobiliojo įrenginio ar bet kur kitur. G633 veikia su asmeniniais kompiuteriais (USB jungtis), mobiliaisiais įrenginiais ir žaidimų konsolėmis, įskaitant „PS4“ ir „Xbox One“ (3,5mm jungtis).

Kaina 50,00 EUR Bazinė kaina 60,00 EUR
Hoco W5 ausinės

Nenaudotos Hoco W5 juodos ausinės. Nepraimtas įpakavimas.

Kaina 15,00 EUR
Huawei FreeBuds Lite

Idealios būklės FreeBuds Lite ausinės. Pilna komplektacija.

Kaina 50,00 EUR
Plantronics BackBeat Go2 Wireless ausinukai

Geros būklės, pilnas komplektas, ausinukai, usb laidas, nešiojimo maišelis ir dėžutė. Prisijungimas per Bluetooth ir Wireless.

Kaina 20,00 EUR