Aktyvūs filtrai

Roccat Kave XTD žaidimų ausinės

Naudotos Roccat Kave XTD žaidimų ausinės. Viskas veikia, groja švariai. Vienoje ausinių vietoje yra šiek tiek nuskilusi plastmasė. „Kave XTD 5.1 Digital“ tikrą erdvinį garsą gebančios atkurti ausinės, dėka 3 garsiakalbių kiekvienoje ausinėje, sugeba atkurti labai išraiškingus ir aiškius garsus. Lyginant su „Kave“ pirmtaku, ausinės sveria net 25 % mažiau, bet tuo pačiu išlaikė visas komforto, garso ir kokybiškų medžiagų savybes. Nuimamas mikrofonas taip pat patobulintas, jį užtildžius apie tai informuoja LED lempute, žinoma, garso kokybė taip pat pagerinta. „Roccat“ neužmiršo ir ausinių valdymo su integruota 5.1 garso plokšte. Verta paminėti, kad prie šio valdymo galima prijungti ir turimas kolonėles, o kas svarbiausia yra galimybė paprastu jungiklio perjungimu pasirinkti per kur norite klausyti garso: ar per ausines ar per kolonėles. Kita puiki „Roccat“ technologija „Smart Link“. Panaudojus šį patentuotą išradimą, jūsų ausinės Bluetooth pagalba gali priimti telefono skambučius. „Roccat“ išsprendė dvi bėdas. Atsiliepus automatiškai užtildomas garsas, kuris patenka į kompiuterį, taip nekils nemaloni situacija, kad jūsų žaidimo draugai girdi ką jūs šnekate skambučio metu. Kitas patobulinimas – atsiliepus telefonas taipogi bus užtildomas, kad niekas negalėtų klausytis jūsų pokalbio.

Kaina 50,00 EUR
Auna Elegance BL bevielės ausinės

Mažai naudotos Auna Elegance BL bevielės ausinės. Viskas veikia, groja švariai. Tinka prie visų įrenginių.

Kaina 40,00 EUR
Hoco W5 ausinės

Nenaudotos Hoco W5 juodos ausinės. Nepraimtas įpakavimas.

Kaina 15,00 EUR
  • Išpardavimas!
Plantronics BackBeat Go2 Wireless ausinukai

Geros būklės, pilnas komplektas, ausinukai, usb laidas, nešiojimo maišelis ir dėžutė. Prisijungimas per Bluetooth ir Wireless.

Kaina 15,00 EUR Bazinė kaina 20,00 EUR
Huawei FreeBuds 3

„HUAWEI FreeBuds 3“ yra ne tik subtilaus dizaino, bet ir nepriekaištingos kokybės. Jį patogu laikyti rankoje, kišenėje, krepšyje ar bet kurioje kitoje vietoje. „HUAWEI FreeBuds 3“ patogiai prisitaiko prie jūsų ausies formos, todėl yra patogesnės naudoti, o skleidžiamas garsas fokusuojamas giliai ausyse. Ergonomiškas ausinių dizainas užtikrins maksimalų komfortą. Naudotos.

Kaina 80,00 EUR
  • Išpardavimas!
Arrogant Hurricane Gaming-Headset ausinės

Mažai naudotos, tvarkingos Arrogant Hurricane Gaming-Headset ausinės. Groja švariai, nečirškia. Žaidimų ausinės su mikrofonu ir patogiais uždarais dangteliais. Garso stiprumas valdomas nuotolinio valdymo pulteliu ant kabelio.

Kaina 25,00 EUR Bazinė kaina 30,00 EUR
  • Išpardavimas!
Arrogant Hurricane Gaming-Headset ausinės NENAUDOTOS

Nenaudotos Arrogant Hurricane Gaming-Headset ausinės. Groja švariai, nečirškia. Žaidimų ausinės su mikrofonu ir patogiais uždarais dangteliais. Garso stiprumas valdomas nuotolinio valdymo pulteliu ant kabelio.

Kaina 30,00 EUR Bazinė kaina 40,00 EUR
Fresh 'N Rebel Twins True Wireless Earbuds

Mažai naudotos Fresh 'N Rebel Twins True bevieliai ausinukai. „Dvyniai“ buvo sukurti taip, kad puikiai atitiktų jūsų ausį ir nepriekaištingos formos visada liktų vietoje. „Dvyniai“ suteikia gerai subalansuotus garsus su giliu bosu, kad galėtumėte maksimaliai mėgautis kiekviena daina ir kiekvienu taktu. Įkrovimo dėžutė ausines gali įkrauti 5 kartus ir kiekvieną kartą įkraunant jas galite naudoti 4 valandas. Tai iš viso 24 valandos grojimo laiko! Ausinėse yra įmontuotas mikrofonas, todėl ausines galite naudoti ir atskirai (dešinę arba kairę), arba abu - kaip stereo garso porą. Skambinkite arba klausykitės muzikos taip, kaip jums patinka.

Kaina 40,00 EUR
Logitech G332 Nenaudotos

Nenaudotos Logitech G332 ausinės, tiks tiek kompiuterinių žaidimų mėgėjams tiek melomanams. Su mikrofonu. Jungiais telefonai, PC, Xbox, PlayStation konsolės.

Suteikiama mėnesio garantija.

Kaina 40,00 EUR
Logitech G332

Puikos būklės Logitech G332 ausinės, tiks tiek kompiuterinių žaidimų mėgėjams tiek melomanams. Su mikrofonu. Jungiais telefonai, PC, Xbox, PlayStation konsolės.

Suteikiama mėnesio garntija.

Kaina 30,00 EUR
  • Išpardavimas!
Huawei FreeBuds 3i

„HUAWEI FreeBuds 3i“ ausinės užtikrins sodrų garsą ir malonų toną, kad ir ko klausytumėte. Tiesa, jūsų neblaškys aplinkos garsai, nes aktyvaus triukšmo slopinimo technologija su trimis mikrofonais neutralizuoja išorės garsus ir leidžia susitelkti į tai, ką išties norite girdėti. Muziką ar kitus garso įrašus atkuria garsiakalbiai su itin jautria diafragma, o žemais dažniais rūpinasi 10 mm skersmens dinamiškos tvarkyklės. Dėl trijų mikrofonų sistemos galėsite kokybiškai kalbėtis telefonu. Ausines patogiai galite valdyti prisilietimu, o su „Huawei“ išmaniuoju jos susiejamos akimirksniu. „HUAWEI FreeBuds 3i“ – mažos, itin patogios ir stilingos ausinės, subalansuotos kasdieniams šiuolaikiško žmogaus poreikiams. Naudotos.

Kaina 40,00 EUR Bazinė kaina 50,00 EUR
  • Išpardavimas!
Sennheiser Momentum In-Ear Wireless

Naudotos Sennheiser Momentum In-Ear Wireless ausinės. Viskas veikia, yra vienas pasitrinimas (matosi nuotraukoje). Naujasis „MOMENTUM In-Ear Wireless“ sujungia aptakų dizainą, nepriekaištingą garso efektyvumą ir mobilumą. Šios aukščiausios kokybės kaklo juostos ausinės, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, siūlo išskirtinį belaidį „hi-fi“ garsą, kurį užtikrina „Bluetooth 4.1“ ir „Qualcomm® apt-X ™“. NFC, skirtas paprastam poravimui vienu palietimu, integruotas mikrofonas ir iki dešimties valandų baterijos veikimo laikas, yra puikus mobiliųjų įrenginių palydovas.

Kaina 50,00 EUR Bazinė kaina 60,00 EUR