Aktyvūs filtrai

  • Išpardavimas!
MacBook 12" 2015 Dual-Core Intel Core M 8GB/256GB

Naudotas, verslo klasės nešiojamasis kompiuteris: MacBook 12" 2015 metų. Kompiuteris tiks darbui, tiek kasdien naudojimui. Metalinis korpusas - komfortabilus nešiojamasis kompiuteris patenkins iš Jūsų poreikius. Mėgaukitės ryškiu vaizdu, užtikrintu mobiliuoju ir produktyvumu, kad ir kur būtumėte, kad ir ką bedarytumėte. Kompiuterio korpusas turi pabraižymų, kompiuterio viršuje prie "Apple" ženkliuko yra keletas įlenkimų. Kompiuteris su "AZERTY" klaviatūra. Kompiuteris paruoštas naujam savininkui. Baterija laiko apie 3 valandas. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 320,00 EUR Bazinė kaina 340,00 EUR
MacBook Pro 13" 2017 Dual-Core i5 8GB/128GB

Naudotas, verslo klasės nešiojamasis kompiuteris: MacBook Pro 13" 2017 metų. Kompiuteris tiks tiek darbui, tiek kasdieniam naudojimui. Metalinis korpusas - komfortabilus nešiojimuisi patenkins daugelio iš Jūsų poreikius. Mėgaukitės ryškiu vaizdu, užtikrintu mobilumu ir produktyvumu, kad ir kur būtumėte, kad ir ką bedarytumėte. Kompiuterio korpusas turi pabraižymų, vienas kompiuterio šonas turi įlenkimą (matosi nuotraukoje). Kompiuteris paruoštas naujam savininkui. Baterija laiko apie 3 valandas. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 420,00 EUR
MacBook Pro 15" 2010 i5 4GB/500GB

Naudotas, verslo klasės nešiojamasis kompiuteris: MacBook Pro 15" 2010 metų. Kompiuteris tiks tiek darbui, tiek kasdieniam naudojimui. Metalinis korpusas - komfortabilus nešiojimuisi, patenkins daugelio iš Jūsų poreikius. Mėgaukitės ryškiu vaizdu, užtikrintu mobilumu ir produktyvumu, kad ir kur būtumėte, kad ir ką bedarytumėte. Kompiuteris paruoštas naujam savininkui. Kompiuterio korpusas turi pabraižymų, nusitrinimų Baterija laiko apie 3 valandas. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 200,00 EUR
  • Nauja
MacBook 12" 2015 Dual-Core Intel Core M 8GB/256GB

Naudotas, verslo klasės nešiojamasis kompiuteris: MacBook 12" 2015 metų. Kompiuteris tiks tiek darbui, tiek kasdieniam naudojimui. Metalinis korpusas - komfortabilus nešiojimuisi patenkins daugelio iš Jūsų poreikius. Mėgaukitės ryškiu vaizdu, užtikrintu mobilumu ir produktyvumu, kad ir kur būtumėte, kad ir ką bedarytumėte. Kompiuteris geros būklės, be kažkokių didelių subraižymų. Kompiuteris paruoštas naujam savininkui. Baterija laiko apie 3.5 valandas. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 350,00 EUR