Aktyvūs filtrai

Canon PIXMA TS5050 spausdintuvas (NENAUDOTAS)

Nenaudotas Canon Pixma TS5050 spausdintuvas. Belaidis spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas, „Cloud Link“. Suteikiama 3 mėnesių garantija.

Kaina 60,00 EUR
Canon PIXMA iP8750

Praktiškai nenaudotas, vieną kartą tik testuotas - Canon Pixma iP8750 spausdintuvas. Yra pažeista dėžė (nėra geros būklės). Šis aukščiausios kokybės 6 atskirų rašalinių spausdintuvas nudžiugins stulbinamomis iki A3+ formato nuotraukomis. Šiuo įrenginiu belaidžiu ryšiu galite spausdinti iš bet kurioje namų vietoje esančio išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar fotoaparato su „Wi-Fi“ ryšio funkcija. Idealus įrenginys fotografijos mėgėjams. Bendrinkite ir naudokite spausdintuvą per belaidį ryšį visuose namuose. Atsisiųskite programėlę „Canon PRINT“, jei norite spausdinti iš išmaniųjų įrenginių. Taip pat galima naudoti ir „Apple AirPrint“. Naudodami „Wireless PictBridge“ galite spausdinti nuotraukas tiesiogiai iš fotoaparatų su belaidžio ryšio funkcija. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 180,00 EUR
Canon PIXMA G3520

Praktiškai nenaudotas, buvo tik supilti dažai testavimui - Canon PIXMA G3520 spausdintuvas. Produktyvus, kokybiškas ir netgi ekonomiškas spausdinimas naudojantis didelės išeigos daugiaufunkciu „MegaTank“ spausdintuvu su „Wi-Fi“ ir debesijos funkcijomis, kuriam tinka įvairios laikmenos – su juo ir namuose, ir biure galėsite spausdinti tobulai ryškius dokumentus ir spalvingas nuotraukas. Tobulai ryškūs dokumentai ir spalvingos nuotraukos – kiekvieną kartą laiku, kai naudojamas šis patikimas spausdintuvas su „Wi-Fi“ ryšiu ir užpildomomis rašalinėmis. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 200,00 EUR