Aktyvūs filtrai

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64GB

Naudota Samsung Galaxy Tab S6 Lite planšetė. Viskas veikia be problemų. Yra planšetės ekrano bei nugarėlės pabraižymai, naudojimo žymės. Baterija laiko apie 5 valandas. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 220,00 EUR
  • Nauja
Samsung Galaxy Tab S5e 4/64GB

Naudota, geros būklės Samsung Galaxy Tab S5e planšetė. Viskas veikia, dedasi SIM kortelė. Galaxy Tab S5e yra itin lengvas, todėl jį labai patogu nešiotis kartu. Planšetinis kompiuteris yra vos 5.5 mm storio ir sveria tik 400g. Patogiai žiūrėkite mėgstamas laidas, filmus, žaiskite žaidimus ar pasiimkite kartu į kelionę. Patirkite dar daugiau įspūdžių žiūrėdami tai, kas patinka. Galaxy Tab S5e aprūpintas itin ryškiu 10.5" „sAMOLED“ ekranu. Stulbinančios spalvos ir optimalus ekrano apšvietimo balansas leis mėgautis įtraukiančiais filmais ir serialais. Modelis: SM-T725. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 340,00 EUR
  • Nauja
Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G 4/64GB

Naudota, geros būklės Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G planšetė. Viskas veikia, dedasi SIM kortelė. Pasinerkite į ryškias „Galaxy Tab S7 FE 5G“ 12.4 colių ekrano spalvas. Pilnas gyvybės ekranas leidžia detalėms išsiskirti, o kino pojūtį sukuria neįtikėtinas AKG garsas. Dvigubi garsiakalbiai ir „Dolby Atmos“ sukuria įtraukiantį erdvinį garsą, tarsi atsidurtumėte ekrano centre. Aprūpintas didelio našumo „Snapdragon 750G“ lustų rinkiniu, „Galaxy Tab S7 FE 5G“ užtikrina sklandų ir greitą srautą ir žaidimų veikimą. Galite lengvai atlikti kelias užduotis ir vienu metu paleisti iki trijų programų. 5G ryšys keičia žaidimus ir jūsų darbą. Neįtikėtinas greitis leidžia atsisiųsti žaibiškai, o dėl mažos delsos jūsų ryšys yra stiprus ir mažai atsilieka. Būkite žingsniu priekyje naujos kartos duomenų tinkle ir atraskite naujų būdų, kaip dalytis turiniu ir naudotis internetu. Modelis: SM-T736B. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 420,00 EUR