Aktyvūs filtrai

Logitech G29 žaidimų vairas ir pedalai

Naudotas, pilnai veikantis Logitech G29 žaidimų vairas ir pedalai. Tinka PlayStation 3 / PlayStation 4 / PC. Niekada daugiau nebenorėsite lenktyniauti su įprastu valdikliu, kai prie valdiklio pasirinkimo pridėsite Driving Force. G29 žaidimų vairas yra skirtas naujausiems lenktyniniams žaidimams. „G29 Driving Force“ taip pat veikia jūsų kompiuteryje naudojant „Logitech Gaming Software“. Yra parduodamos prekės pabraižymai. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 180,00 EUR
  • Išpardavimas!
Logitech G920 žaidimų vairas ir pedalai

Naudotas, pilnai veikiantis Logitech G920 žaidimų vairas ir pedalai. Yra parduodamos prekės naudojimo žymės. "Driving Force" technologija suderinama su naujausiais "Xbox One ™" lenktynių žaidimais. Išbandžius G920 nesinorės grįžti prie įprastinės konsolės. Taip pat G920 gali būti naudojamas su kai kuriais PC žaidimais, kurie sukonfigūruoti naudojimui su "Logitech Gaming Software" programine įranga. Pajuskite kiekvieną posūkį bei slydimą. Galingas jėgos atsako mechanizmas su dvigubu elektriniu varikliu realistiškai atkartoja jėgos poveikį užtikrinant žaidėjo reakcijos tikslumą. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 180,00 EUR Bazinė kaina 230,00 EUR
Logitech Wingman Formula Force GP žaidimų vairas ir pedalai

Naudotas Logitech Wingman Formula Force GP žaidimų vairas ir pedalai. Yra parduodamos prekės pabraižymai. Tinka kompiuteriams: prijungimas su USB jungtimi. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 70,00 EUR