Aktyvūs filtrai

Speedlink Parthica Gaming klaviatūra

Naudota Speedlink Parthica žaidimų klaviatūra. Pati klaviatūra turi minimalių pabraižymų - mygtukai visi veikia ir nenusitrynę. Viena klaviatūros kojelė yra nulūžusi. Modelis: SL-6482-BK-NC

Kaina 20,00 EUR
iPad 2 / iPad 3 klaviatūra A1359

Naudota, pilnai veikianti klaviatūra, skirta iPad 2 ir iPad 3 planšetėms. Modelis: A1359

Kaina 10,00 EUR
  • Išpardavimas!
Roccat "Horde" klaviatūra (EN/RU) (NAUJA)

Nauja, neišpakuota - Roccat "Horde" žaidybinė klaviatūra. Suteikiama 6 mėnesių garantija.

Kaina 35,00 EUR Bazinė kaina 40,00 EUR
  • Išpardavimas!
Roccat "Horde Aimo" klaviatūra (EN/RU) (NAUJA)

Nauja, neišpakuota - Roccat "Horde Aimo" žaidybinė klaviatūra. Suteikiama 6 mėnesių garantija.

Kaina 35,00 EUR Bazinė kaina 40,00 EUR
  • Išpardavimas!
Roccat "Horde Aimo" Gray Klaviatūra (EN/RU) (NAUJA)

Nauja, neišpakuota - Roccat "Horde Aimo" Gray žaidybinė klaviatūra. Suteikiama 6 mėnesių garantija.

Kaina 35,00 EUR Bazinė kaina 40,00 EUR
  • Išpardavimas!
Apple Magic bevielė klaviatūra / RU (A1644)

Naudota Apple Magic bevielė klaviatūra. Modelis: A1644. Aliuminė klaviatūra su baltais žemo profilio klavišais. Klavišai gražūs - nenutrinti, yra korpuso pabraižymai. Yra rusiškos raidės.

Kaina 40,00 EUR Bazinė kaina 50,00 EUR
Apple Magic bevielė klaviatūra (A1843)

Naudota, geros būklės Apple Magic bevielė klaviatūra. Modelis: A1843. Aliuminė klaviatūra su baltais žemo profilio klavišais. Klavišai gražūs - nenutrinti. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 60,00 EUR
Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) + Wireless Magic Mouse 2 (A1657) (NENAUDOTA) (mėlyna)

Nenaudota, puikios būklės Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) + Wireless Magic Mouse 2 (A1657). „Magic Keyboard“ yra su „Touch ID“, užtikrinančiu greitą, lengvą ir saugų prisijungimų ir „Mac“ atrakinimo autentifikavimą. Magic Keyboard su Touch ID suteikia nepaprastai patogų ir tikslų naudojimą. Jis taip pat yra belaidis ir įkraunamas su USB-C Lightning laidu. Klaviatūra automatiškai susiejama su „Mac“, todėl galite iškart pradėti dirbti. Kartu prie klaviatūros yra ir Apple Magic Mouse 2 belaidė pelė. Pelė yra lengvesnė, nes joje yra mažiau judančių dalių dėl integruotos baterijos ir nuolatinio dugno korpuso ir ji turi optimizuotą dizainą - visa tai padeda Magic Mouse 2 lengviau judėti ir negadinti paviršių. Multi-Touch paviršius leis jums atlikti paprastas funkcijas, tokias kaip naršyti internete ir slinkti dokumentus. Spalva: mėlyna. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 140,00 EUR
Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) (NENAUDOTA) (Auksinė)

Nenaudota, puikios būklės Apple Magic Keyboard With Touch (A2449). „Magic Keyboard“ yra su „Touch ID“, užtikrinančiu greitą, lengvą ir saugų prisijungimų ir „Mac“ atrakinimo autentifikavimą. Magic Keyboard su Touch ID suteikia nepaprastai patogų ir tikslų naudojimą. Jis taip pat yra belaidis ir įkraunamas su USB-C Lightning laidu. Klaviatūra automatiškai susiejama su „Mac“, todėl galite iškart pradėti dirbti. Spalva: auksinė. Suteikiama 3 mėnesių garantija.

Kaina 90,00 EUR
Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) + Wireless Magic Mouse 2 (A1657) (NENAUDOTA) (raudona)

Nenaudota, puikios būklės Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) + Wireless Magic Mouse 2 (A1657). „Magic Keyboard“ yra su „Touch ID“, užtikrinančiu greitą, lengvą ir saugų prisijungimų ir „Mac“ atrakinimo autentifikavimą. Magic Keyboard su Touch ID suteikia nepaprastai patogų ir tikslų naudojimą. Jis taip pat yra belaidis ir įkraunamas su USB-C Lightning laidu. Klaviatūra automatiškai susiejama su „Mac“, todėl galite iškart pradėti dirbti. Kartu prie klaviatūros yra ir Apple Magic Mouse 2 belaidė pelė. Pelė yra lengvesnė, nes joje yra mažiau judančių dalių dėl integruotos baterijos ir nuolatinio dugno korpuso ir ji turi optimizuotą dizainą - visa tai padeda Magic Mouse 2 lengviau judėti ir negadinti paviršių. Multi-Touch paviršius leis jums atlikti paprastas funkcijas, tokias kaip naršyti internete ir slinkti dokumentus. Spalva: raudona. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 140,00 EUR
Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) + Wireless Magic Mouse 2 (A1657) (NENAUDOTA) (rožinė)

Nenaudota, puikios būklės Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) + Wireless Magic Mouse 2 (A1657). „Magic Keyboard“ yra su „Touch ID“, užtikrinančiu greitą, lengvą ir saugų prisijungimų ir „Mac“ atrakinimo autentifikavimą. Magic Keyboard su Touch ID suteikia nepaprastai patogų ir tikslų naudojimą. Jis taip pat yra belaidis ir įkraunamas su USB-C Lightning laidu. Klaviatūra automatiškai susiejama su „Mac“, todėl galite iškart pradėti dirbti. Kartu prie klaviatūros yra ir Apple Magic Mouse 2 belaidė pelė. Pelė yra lengvesnė, nes joje yra mažiau judančių dalių dėl integruotos baterijos ir nuolatinio dugno korpuso ir ji turi optimizuotą dizainą - visa tai padeda Magic Mouse 2 lengviau judėti ir negadinti paviršių. Multi-Touch paviršius leis jums atlikti paprastas funkcijas, tokias kaip naršyti internete ir slinkti dokumentus. Spalva: rožinė. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 140,00 EUR
Apple Magic bevielė klaviatūra (A1843)

Naudota, geros būklės Apple Magic bevielė klaviatūra. Modelis: A1843. Aliuminė klaviatūra su baltais žemo profilio klavišais. Klavišai gražūs - nenutrinti. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 60,00 EUR