Aktyvūs filtrai

Rovus robotas siurblys

Naudotas, pilnai veikiantis - Rovus Robotic robotas dulkių siurblys. Modelis: BL500N. Prietaisas sušluoja ir susiurbia dulkes, purvą, augintinių plaukus, trupinius bei kitus smulkius nešvarumus ir su drėgnomis šluostėmis nuvalo grindų paviršių. Galite pasirinkti iš 3 siurbimo intensyvumo lygių: TURBO (intensyvus) / NORMAL (įprastas) / ECO (ekonomiškas). Prietaisas pasiekia iki 1200 Pa siurbimo galią. Taip pat galite pasirinkti 1 iš 7 valymo režimų pagal savo poreikį. Prietaisas ne tik susiurbia nešvarumus, bet ir valo paviršius su drėgnomis šluostėmis. Galite pasirinkti valymo intensyvumą iš trijų lygių (aukšto, vidutinio ir žemo). Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 130,00 EUR
Fitbit Aria Air Smart išmaniosios svarstyklės

Nenaudotos, tik išpakuotos „Fitbit Aria Air Smart“ išmaniosios svarstyklės. Stebėkite savo kūno svorį ir sudėtį ir belaidžiu būdu, sinchronizuokite sveikatos duomenis su nemokama internetine programėle naudodami „Fitbit“ išmaniąsias „Aria Air“ svarstykles. „Aria Air“ matuoja jūsų svorį ir kūno masės indeksą (KMI), kad galėtumėte geriau suprasti bendrą jūsų sveikatos būklę. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 20,00 EUR
4G ZTE MF971VS modemas

Naudotas, veikiantis kišeninis maršrutizatorius „ZTE MF971VS“ yra labai kompaktiškas ir patogus nešiotis – net nepastebėsite, kad turite jį kartu su savimi. MiFi (mobile WiFi) vadinami modemai, turintys savo pakraunamą bateriją ir ryšys gaunamas per mobilaus operatoriaus SIM kortelę. Idealus variantas, kai ryšio reikia keliems įrenginiams, planšetė neturi vidinio modemo, internetu norite naudotis užsienyje ir t.t. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 40,00 EUR
Google Nest Hub (2nd gen) valdymo centras

Mažai naudotas, geros būklės Google Nest Hub (2nd gen) valdymo centras. Google Nest Hub 2 - mėgaukitės visomis „Google Assistant“ funkcijomis ir 7" jutikliniu ekranu. Jame yra „Wi-Fi“ ryšys, leidžia naršyti internetinį susitarimą, suderinamus išmaniuosius įrenginius ir prisijungti prie kitų vietinių išmaniųjų įrenginių; „Bluetooth“ taip pat pat įmontuotas, kad būtų galima transliuoti srautą iš mėgstamo suderinamo įrenginio. Jutiklinis ekranas padeda supaprastinti programos naršymą ekrane ir rodo rezultatus, nuotraukas, vaizdo įrašus, išmaniąsias saugumo medžiagas ir dar daugiau. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 70,00 EUR
Huawei E589u-12 4G LTE modemas

Naudotas, veikiantis kišeninis maršrutizatorius Huawei E589u-12 4G LTE modemas. Kompaktiškas ir patogus nešiotis – net nepastebėsite, kad turite jį kartu su savimi. MiFi (mobile WiFi) vadinami modemai, turintys savo pakraunamą bateriją ir ryšys gaunamas per mobilaus operatoriaus SIM kortelę. Idealus variantas, kai ryšio reikia keliems įrenginiams, planšetė neturi vidinio modemo, internetu norite naudotis užsienyje ir t.t. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 50,00 EUR
ZTE MF910 4G LTE modemas

Naudotas, veikiantis kišeninis maršrutizatorius ZTE MF910 4G LTE modemas. Kompaktiškas ir patogus nešiotis – net nepastebėsite, kad turite jį kartu su savimi. MiFi (mobile WiFi) vadinami modemai, turintys savo pakraunamą bateriją ir ryšį gaunamas per mobilaus operatoriaus SIM kortelę. Idealus variantas, kai ryšio reikia keliems įrenginiams, planšetė neturi vidinio modemo, internetu nori naudotis ir t.t. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 40,00 EUR
Huawei E5786S-32A 4G LTE modemas

Naudotas, veikiantis kišeninis maršrutizatorius Huawei E5786S-32A 4G LTE modemas. Kompaktiškas ir patogus nešiotis – net nepastebėsite, kad turite jį kartu su savimi. MiFi (mobile WiFi) vadinami modemai, turintys savo pakraunamą bateriją ir ryšys gaunamas per mobilaus operatoriaus SIM kortelę. Idealus variantas, kai ryšio reikia keliems įrenginiams, planšetė neturi vidinio modemo, internetu norite naudotis užsienyje ir t.t. Tai proveržis mobiliųjų WiFi maršrutizatorių rinkoje, dėl 4G+ standarto Huawei E5786s-32a Mobilusis WiFi naršymas internete yra daug greitesnis, palyginti su kitais rinkoje esančiais mobiliaisiais WiFi maršrutizatoriais. Atsisiuntimo greitis yra iki 300 MB/s, o siuntimo – iki 50 MB/s. Mobilusis WiFi leidžia sukurti HotSpot 10 vartotojų vienu metu. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 60,00 EUR
Huawei E5377T 4G LTE modemas

Naudotas, veikiantis kišeninis maršrutizatorius Huawei E5377T 4G LTE modemas. Kompaktiškas ir patogus nešiotis – net nepastebėsite, kad turite jį kartu su savimi. MiFi (mobile WiFi) vadinami modemai, turintys savo pakraunamą bateriją ir ryšį gaunamas per mobilaus operatoriaus SIM kortelę. Idealus variantas, kai ryšio reikia keliems įrenginiams, planšetė neturi vidinio modemo, internetu nori naudotis ir t.t. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 50,00 EUR
Google Nest Audio išmanioji kolonėlė su asistentu

Mažai naudota, geros būklės Google Nest Audio išmanioji kolonėlė su asistentu. Google Nest Audio - tai išmani, aukštos garso kokybės kolonėlė su integruotu Google asistentu. Tad prireikus pagalbos, jos visada bus galima paprašyti - Kreipkitės į Google asistentą (anglų k.). Naudojant Google Nest Audio žemų dažnių garsiakalbį, aukštų dažnių garsiakalbį ir derinimo programinę įrangą, aiškus vokalas ir galingi žemieji dažniai užpildo Jūsų kambarį. Google Nest Audio yra 75 % garsesnis nei originalus „Google Home“ ir 50 % stipresni žemieji dažniai. Google Nest Audio prisitaiko prie Jūsų aplinkos ir to, ko klausote. Taigi muzika skamba geriau. Galite pasakyti, pavyzdžiui, „Hey Google, set a timer for 5 minutes“ ir gauti pagalbą namuose. Paklauskite Google Nest Audio apie orus, naujienas ar kitką. Google Nest Audio sukurta siekiant apsaugoti Jūsų privatumą. Galite ištrinti istoriją sakydami: “Hey Google, delete what I just said.” Norėdami fiziškai išjungti mikrofonus, pastumkite mikrofono jungiklį gale, kad būtų rodoma oranžinė LED indikatorių spalva. Įjunkite apšvietimą ar televizorių, palaiskite siurblį robotą, reguliuokite namų temperatūrą - Google Nest Audio veikia su suderinamais išmaniaisiais įrenginiais. Visa tai lengva nustatyti Google Home programoje. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 70,00 EUR