Aktyvūs filtrai

  • Išpardavimas!
OnePlus 3T 6/128GB

Naudotas, pilnai veikiantis - OnePlus 3T telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Telefono ekranas bei nugarėlė turi pabraižymų, nusitrinimų. Meniu nėra lietuvių kalbos. Modelis: OnePlus A3003. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 80,00 EUR Bazinė kaina 100,00 EUR
  • Išpardavimas!
OnePlus 6T 6/128GB

Naudotas OnePlus 6T telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Yra telefono ekrano ir nugarėlės pabraižymai, šonai nusitrinimų. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 120,00 EUR Bazinė kaina 140,00 EUR
  • Išpardavimas!
OnePlus 6 6/64GB

Naudotas, neblogos būklės OnePlus 6 telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Yra nedideli telefono pabraižymai, ant ekrano yra užklijuotas apsauginis stikliukas. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 110,00 EUR Bazinė kaina 130,00 EUR
  • Išpardavimas!
OnePlus Nord 8/128GB (EKSPOZICINIS)

Ekspozicinis OnePlus Nord telefonas. Viskas veikia be problemų, ant ekrano balto fono šiek tiek matosi užrašai, naudojimui įtakos tai nesudaro. „OnePlus“ nesismulkina – anot jų, naujasis „Nord“ bus tikras išmaniosios telefonijos žingsnis į priekį. Iš tiesų, telefone rasime pažangų procesorių „Snapdragon 765G“, kurio aštuoni branduoliai net sudėtingas užduotis įveiks lengvai, o telefono naudotojai vienu metu galės sklandžiai naudotis keliomis funkcijomis. Viskas atgis 6.44 colio įstrižainės AMOLED ekrane, o nepamirštamus įspūdžius garantuos „Full HD“ raiška ir 90 Hz ekrano atnaujinimo dažnis. Nepamirškime ir daugybę įvairių situacijų įamžinti pasiruošusios keturių objektyvų kameros. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 200,00 EUR Bazinė kaina 260,00 EUR
  • Išpardavimas!
OnePlus Nord N10 5G

Naudotas OnePlus Nord N10 5G telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Telefono ekranas gražus, be didelių subraižymų, telefono nugarėlė turi daugiau pabraižymų, nusitrinimų. „OnePlus Nord N10“ – tai jaunatviškas telefonas bet kokiam gyvenimo būdui, nes jo aparatinės ir programinės įrangos sprendimai sklandžiai susidoros su bet kokiomis kasdienėmis užduotimis. Atraskite viso pasaulio turinį erdviame 6,49 colio įstrižainės FHD+ ekrane, kurio atnaujinimo dažnis siekia 90 Hz. Sparčiu įrenginio veikimu ir daugiaveikos galimybėmis rūpinsis pažangus aštuonių branduolių „Snapdragon 690“ lustų rinkinys ir 6 GB operatyvinė atmintis. Keturių objektyvų kamera ne tik itin detaliai įamžina vaizdą, bet ir gali fotografuoti įvairiomis sąlygomis – esant prastam apšvietimui ar norint „paimti“ plataus kampo kadrą. Galiausiai, kiekvienas tikrai įvertins „Warp Charge 30T“ spartaus įkrovimo technologiją – su ja per pusvalandį paruošite telefono akumuliatorių visai dienai. Modernus, šiuolaikiškas ir prieinamas – jei norite rinkoje patikrintų išmaniojo sprendimų, stiprus vidutiniokas „OnePlus Nord N10“ – jūsų paslaugoms. Modelis: BE2029. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 150,00 EUR Bazinė kaina 170,00 EUR
  • Išpardavimas!
OnePlus 6T 6/128GB

Naudotas OnePlus 6T telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Yra telefono ekrano ir šonų pabraižymai, nugarėlė graži, be subraižymų. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 120,00 EUR Bazinė kaina 150,00 EUR