Aktyvūs filtrai

  • Išpardavimas!
Xiaomi Mi A1

Naudotas Xiaomi Mi A1 telefonas. Viskas veikia, yra telefono ekrano ir nugarėlės pabraižymai. Dedasi dvi SIM kortelės. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 60,00 EUR Bazinė kaina 70,00 EUR
  • Išpardavimas!
Xiaomi Redmi 9A

Naudotas Xiaomi Redmi 9A telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės, tinka visų operatorių. Yra telefono ekrano bei nugarėlės pabraižymai, nusitrinimai. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 70,00 EUR Bazinė kaina 80,00 EUR
  • Išpardavimas!
Xiaomi Redmi 9A

Naudotas Xiaomi Redmi 9A telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės, tinka visų operatorių. Yra telefono ekrano bei nugarėlės pabraižymai, nusitrinimai. Ant ekrano balto fono yra vienas pašviesėjimas, tačiau naudojimui įtakos tai nesudaro (matosi nuotraukoje). Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 70,00 EUR Bazinė kaina 80,00 EUR
  • Išpardavimas!
Xiaomi Mi A2 Lite

Naudotas Xiaomi Mi A2 Lite telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Telefono ekranas ir nugarėlė turi pabraižymų. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 70,00 EUR Bazinė kaina 80,00 EUR
  • Išpardavimas!
Xiaomi Redmi Note 10S (EKSPOZICINIS)

Ekspozicinis Xiaomi Redmi Note 10S telefonas. Išmaniojo telefono „Xiaomi Redmi Note 10S“ kūrėjų požiūris – nuolat mesti sau iššūkius ir viršyti lūkesčius. Rezultatas – produktas, atitinkantis jų vertybes, tad nuo šiol lengvai peržengsite įprastas produktyvumo ir kūrybingumo ribas! Itin platus, net 6.43 colių įstrižainės, 2400 × 1080 skiriamosios gebos, plataus „DCI-P3“ spalvų spektro „Amoled“ ekranas ir dvigubi garsiakalbiai leis pasijusti taip, lyg jūsų kišenėje būtų sutilpęs išmanusis televizorius. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 160,00 EUR Bazinė kaina 180,00 EUR
  • Išpardavimas!
Xiaomi Mi 10 Lite 5G 6/64GB

Naudotas Xiaomi Mi 10 Lite 5G telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Yra telefono ekrano ir nugarėlės pabraižymai. Kūrybiška, produktyvi, rami, įspūdžių kupina – kad ir kokia jūsų diena, ji bus dar turiningesnė su „Xiaomi Mi 10 Lite“. Trys kosminės įrenginio spalvos padės pabrėžti jūsų asmenybę, o šviesos spindulių lūžiai atskleis kosminę atspalvių paletę. Spalvos jūsų laukia ir kitoje įrenginio pusėje, kur vaizdą „Full HD+“ raiška atkuria 6,57 colio įstrižainės „Xiaomi Mi 10 Lite“ AMOLED ekranas, kurio kone kiekvienas pikselis skirtas ne rėmeliams, bet jūsų mėgstamai veiklai. Nesvarbu, ar ją sudaro mobilieji žaidimai, ar naršymas internete, ar kitos pramogos, su patikėtomis užduotimis nesunkiai susitvarkys „Snapdragon™ 765G“ telefono aštuonių branduolių procesorius. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 180,00 EUR Bazinė kaina 200,00 EUR