Aktyvūs filtrai

Xiaomi Mi 9T

Naudotas Xiaomi Mi 9T telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Ant ekrano yra užklijuotas apsauginis stikliukas, nugarėlė turi pabraižymų, šonai nusitrinimų. Ant balto fono matosi ekrano raudonumas ir ikonėlės, naudojimui didelės įtakos tai nesudaro. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 100,00 EUR
Xiaomi Mi Mix 3 6/128GB

Naudotas Xiaomi Mi Mix 3 telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Yra telefono ekrano ir nugarėlės pabraižymai. Yra pakeista nauja baterija. „Mi Mix“ serijos išmanieji garsėja unikaliais ir inovatyviais sprendimais. „Xiaomi Mi Mix 3“ ne išimtis – tai vienas iš pirmųjų išmaniųjų Lietuvoje, kurio iš esmės visą priekį sudaro erdvus 6.39 colių įstrižainės ekranas. Tai gamintojui pavyko pasiekti panaudojus unikalią technologiją „Magnetic Slider“: išmaniojo korpusą galima paslinkti, todėl kai nenaudosite, priekinė kamera bus tiesiog paslėpta po ekranu. Išmanusis turi galingą procesorių „Snapdragon 845“ ir net 6 GB darbinės atminties, taigi, nesunkiai susidoros su visomis užduotimis. O dviguba pagrindinė kamera leis Jums sklandžiai fotografuoti įvairaus apšvietimo sąlygomis bei kurti meniškus portretus su išplaukusiu fonu. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 140,00 EUR
  • Išpardavimas!
Xiaomi Redmi Note 8T

Naudotas Xiaomi Redmi Note 8T telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Telefono ekranas ir nugarėlė turi pabraižymų. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 90,00 EUR Bazinė kaina 100,00 EUR
Xiaomi Mi A2 Lite

Naudotas Xiaomi Mi A2 Lite telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Telefono ekranas turi apauginį stikliuką, nugarėlė turi minimalių pabraižymų. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 60,00 EUR
  • Išpardavimas!
Xiaomi Redmi 5 PLUS

Naudotas Xiaomi Redmi 5 PLUS telefonas. Viskas veikia sklandžiai, nugarėlės pabraižymai matomi nuotrukoje. Dedasi dvi SIM kortelės. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 60,00 EUR
  • Nauja
Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Naudotas, geros būklės Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonas. Viskas veikia be problemų, dedasi dvi SIM kortelės. Ant telefono ekrano yra užklijuotas apsauginis stikliukas, nugarėlė graži. Į komplektaciją pridedama ir 3 apsauginiai stikliukai bei 3 nugarėlės dėkliukai. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 150,00 EUR