Aktyvūs filtrai

  • Išpardavimas!
GETNORD Smartphone THOR

Idealios būklės - GETNORD Smartphone THOR telefonas. Getnord Thor - tai telefonas su IP68 patvarumu. Tai yra atsparus vandeniui, dulkėms bei smūgiams. Telefonas pilnai veikiantis, dedasi dvi SIM kortelės.

Kaina 40,00 EUR Bazinė kaina 70,00 EUR
UNCOMM F35

Naudotas UNCOMM F35 telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Telefonas fotografuojantis, su mygtukais, labiau tinkantis senyvo amžiaus žmonėms.

Kaina 20,00 EUR
UNCOMM F22

Naudotas, geros būklės - UNCOMM F22 telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Telefonas su 2.4 colių ekranu, fotografuojantis, su mygtukais, labiau tinkantis senyvo amžiaus žmonėms.

Kaina 20,00 EUR
GETNORD WALRUS 2G

Naudotas, geros būklės - GETNORD WALRUS 2G telefonas. GETNORD WALRUS 2G - tai telefonas su IP68 patvarumu. Tai yra atsparus vandeniui, dulkėms bei smūgiams. Telefonas pilnai veikiantis - 2.2 colių ekranas bei 1.3 MP kamera. Papildomai dedasi microSD kortelė iki 32 GB.

Kaina 30,00 EUR
  • Išpardavimas!
GETNORD H3

Naudotas GETNORD H3 telefonas. GETNORD H3 - tai telefonas atsparus vandeniui, dulkėms bei smūgiams. Telefonas pilnai veikiantis, dedasi dvi SIM kortelės. Yra telefono pabraižymai.

Kaina 20,00 EUR Bazinė kaina 30,00 EUR
UNCOMM F18

Naudotas, geros būklės - UNCOMM F18 telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Telefonas fotografuojantis, su mygtukais, labiau tinkantis senyvo amžiaus žmonėms. Pakeista nauja baterija.

Kaina 20,00 EUR
GETNORD LYNX

Naudotas, geros būklės - GETNORD LYNX telefonas. GETNORD LYNX - tai telefonas su IP68 patvarumu. Tai yra atsparus vandeniui, dulkėms bei smūgiams. Telefonas pilnai veikiantis, dedasi dvi SIM kortelės.

Kaina 70,00 EUR
GETNORD Onyx

Naudotas, geros būklės - GETNORD Onyx telefonas. „Onyx“ – itin tvirtas išmanusis telefonas, skirtas sunkiosios pramonės, jūreivystės, statybų profesionalams ir visiems, praleidžiantiems daug laiko išmaniesiems įrenginiams nepalankiose sąlygose. Išskirtiniausia šio prietaiso dalis, žinoma, yra korpusas. Jis atitinka MIL-STD-810G ir IP68 standartus, tai reiškia, yra atsparus vandeniui, dulkėms ir smūgiams, taip pat karščiui, šalčiui ir staigiems temperatūrų pokyčiams.

Kaina 50,00 EUR
Doro 8110 4G (NAUJAS)

Nenaudotas ir neišpakuotas - Doro 8110 telefonas. Viskas veikia, tinka visų operatorių SIM kortelės. Telefone nėra lietuvių kalbos pasirinkimo. Telefonas palaiko 4G ryšį. Modelis: DSB-0400

Kaina 80,00 EUR
Getnord F16

Naudotas Getnord F16 telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Telefonas fotografuojantis, su mygtukais, labiau tinkantis senyvo amžiaus žmonėms.

Kaina 20,00 EUR
CAT S40

Naudotas Cat S40 telefonas. Cat S40 - tai telefonas su IP68 patvarumu. Tai yra atsparus vandeniui, dulkėms bei smūgiams. Telefonas pilnai veikiantis, tinka visų operatorių SIM kortelės. Yra telefono nedidėlės naudojimo žymės.

Kaina 60,00 EUR