Aktyvūs filtrai

BlackBerry Curve 9320

Naudotas BlackBerry Curve 9320 telefonas. Viskas veikia, telefonas turi naudojimų žymių bei minimalių pabraižymų, pasitrinimų.

Kaina 30,00 EUR
ASUS ZENFONE 5Z

Naudotas, neblogos būklės ASUS ZENFONE 5Z telefonas. Viskas veikia be problemų, dedasi dvi SIM kortelės. Telefonas turi minimalių pabraižymų. Modelis: ZS620KL / Z01RD

Kaina 150,00 EUR
  • Nauja
GETNORD Smartphone THOR

Idealios būklės - GETNORD Smartphone THOR telefonas. Getnord Thor - tai telefonas su IP68 patvarumu. Tai yra atsparus vandeniui, dulkėms bei smūgiams. Telefonas pilnai veikiantis, dedasi dvi SIM kortelės.

Kaina 70,00 EUR
  • Nauja
GETNORD Onyx

Naudotas, geros būklės - GETNORD Onyx telefonas. „Onyx“ – itin tvirtas išmanusis telefonas, skirtas sunkiosios pramonės, jūreivystės, statybų profesionalams ir visiems, praleidžiantiems daug laiko išmaniesiems įrenginiams nepalankiose sąlygose. Išskirtiniausia šio prietaiso dalis, žinoma, yra korpusas. Jis atitinka MIL-STD-810G ir IP68 standartus, tai reiškia, yra atsparus vandeniui, dulkėms ir smūgiams, taip pat karščiui, šalčiui ir staigiems temperatūrų pokyčiams.

Kaina 70,00 EUR
  • Nauja
GETNORD Cat2

Naudotas, neblogos būklės, turintis naudojimų žymių - GETNORD Cat2 telefonas. GETNORD Cat2 - tai telefonas su IP67 patvarumu. Tai yra atsparus vandeniui, dulkėms bei smūgiams. Telefonas pilnai veikiantis, dedasi dvi SIM kortelės.

Kaina 30,00 EUR
  • Nauja
UNCOMM F35

Naudotas, geros būklės - UNCOMM F35 telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Telefonas su 3.2 colių ekranu, fotografuojantis, su mygtukais, labiau tinkantis senyvo amžiaus žmonėms.

Kaina 20,00 EUR
  • Nauja
UNCOMM F22

Naudotas, geros būklės - UNCOMM F22 telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Telefonas su 2.4 colių ekranu, fotografuojantis, su mygtukais, labiau tinkantis senyvo amžiaus žmonėms.

Kaina 20,00 EUR