Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

Samsung Galaxy Watch Active

Naudotas išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch Active. Būklė gera. 

Kaina 100,00 EUR
  • Sumažinta kaina
Samsung Galaxy Watch PINK 42mm

Naudotas išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch 42mm. Būklė gera. 

Kaina 100,00 EUR Bazinė kaina 120,00 EUR
  • Išpardavimas!
Huawei Watch GT2e 46mm

Nenaudotas Huawei Watch GT2e 46mm.

Patvarūs nerūdijančiojo plieno „HUAWEI WATCH GT 2e“ rėmeliai nepriekaištingai dera su spalvingu, patogiai priglundančiu sportiniu dirželiu. 13,9 colių ekranas AMOLED HD ir originalių ciferblato dizainų įvairovė – tam, kad visuomet būtumėte prisijungę prie pasaulio. Sportiška ir stilinga – aktyviam gyvenimui!

Galite rinktis iš įvairių ciferblato dizainų2 ir „HUAWEI WATCH GT 2e“ ant savo riešo paversti unikaliu šviesos, spalvų ir judesio šedevru. Jūs netgi galite pasirinkti rodomus duomenis: širdies ritmą, žingsnių skaičių, orus ir kt. Ekrane matykite tik tai, kas jums svarbu.

Kaina 80,00 EUR Bazinė kaina 90,00 EUR
Samsung Galaxy Watch 46mm

Naudotas, puikiai veikiantis Samsung Galaxy Watch išmanusis laikrodis. Modelis: SM-R800. Išmaniojo laikrodžio galimybės ir analoginio laikrodžio pojūtis. „Galaxy Watch“ sujungs jus su aplinkiniu pasauliu. Šis laikrodis visada įjungtas: nereikia spausti jokių mygtukų ar pasukti apvado, kad „Galaxy Watch“ parodytų laiką. Nustatykite AMOLED ekraną taip, kad jis veiktų visą laiką, tuomet dieną ar naktį bus rodomas laikas. Su „Galaxy Watch“ galite bet kur keliauti su savo mėgstama muzika. Galite klausytis muzikos internetu ir prijungti bevieles ausines, jums nebereikės neštis telefono, kai einate pasivaikščioti ar pabėgioti.

Kaina 120,00 EUR
Kaina 65,95 EUR
Kaina 59,99 EUR
Kaina 59,99 EUR