Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

  • Išpardavimas!
X-WATCH XLYNE PRO NARA XW Pro

Išmanusis laikrodis X-WATCH XLYNE PRO NARA XW Pro su metaline apyranke. Galima susieti tiek su Android, tiek su iPhone. Nenaudotas, išpakuotas, tik nufotografavimui.

Kaina 30,00 EUR Bazinė kaina 40,00 EUR
  • Išpardavimas!
X-Watch Qin XW Prime II

Išmanusis laikrodis X-Watch Qin XW Prime II su metaline apyranke. Galima susieti tiek su Android, tiek su iPhone. Nenaudotas, išpakuotas, tik nufotografavimui.

Kaina 40,00 EUR Bazinė kaina 50,00 EUR
Huawei Band 4

Nenaudotas, tik pratestuotas.

BŪKITE AKTYVŪS

Patogiai rinkitės pratimus iš devynių rėžimų ir stebėkite savo treniruotes. „HUAWEI Band 4“ pateikia išsamius duomenis, tokius kaip širdies ritmas, širdies ritmo zona, žingsniai, nueitas/nuvažiuotas atstumas, greitis, kalorijos ir dar daugiau. Kiekvieną rėžimą galite pritaikyti sau ir patobulinti savo treniruotes.

JAUNATVIŠKAS DIZAINAS IR EGRONOMIŠKAS KOMFORTAS

Stilingasis „HUAWEI Band 4“ yra rožinės, oranžinės ir juodos spalvos. Su spalvotu 2,5D liečiamu ekranu matysite ryškius vaizdus ir gausite išmaniuosius pranešimus.

IŠSKIRTINĖS TAVO PUSĖS

Suteikite savo prietaisui asmeniškumo, keiskite laikrodžio stilius pagal savo nuotaiką. „HUAWEI Watch Face Store“ pristato įvairiausius išmaniosios apyrankės ekrano vaizdus su skirtingais sporto, animacijų, aukštųjų technologijų stiliais.

PAPRASTAS ĮKROVIMAS IR ILGESNIS NAUDOJIMAS

Išsilaisvinkite nuo skirtingų laidų ir įkroviklių. Įmontuotas „HUAWEI Band 4“ USB prievadas tinka įprastiems USB įkrovikliams, todėl galėsite išmaniąją apyrankę įkrauti bet kur ir bet kada. Vienu įkrovimu išmaniąją apyranke galėsite naudotis daugiau negu 6 dienas. 

IŠMANUSIS ŠIRDIES RITMO STEBĖJIMAS

Profesionalių optinių prietaisų, lustų apdorojimo ir dirbtinio intelekto algoritmo dėka „HUAWEI TruSleep™ 3,5“ tiksliai stebi jūsų širdies ritmą. Jei jūsų širdies ritmas viršija maksimalų vidutinį širdies ritmą, jūs gausite išmanųjį pranešimą su vibracija. Naktinio režimo metu silpnas ekrano apšvietimas užtikrins ramesnį jūsų miegą.

RŪPINKITĖS SAVO MIEGO KOKYBE

Kokybiškas miegas yra sveiko gyvenimo pagrindas. „HUAWEI TruSleep™ 2,0 “ stebi jūsų širdies ritmą miego metu, kad atpažintų keturias fazes ir išanalizuotų jūsų miego kokybę. Jos pagalba ne tik nustatomos 6 miego problemų rūšys, bet ir pateikiami pasiūlymai, kurie gali padėti pagerinti jūsų miego kokybę.

PAGALBININKAS ANT RIEŠO

Pranešimai apie bet kokias žinutes ar telefono skambučius, „Rasti mano telefoną“, „Nuotolinis užraktas“ - viskas valdoma piršto palietimu ant jūsų riešo.

Gyvenkite efektyvų gyvenimą su „HUAWEI Band 4“

Kaina 20,00 EUR
  • Išpardavimas!
  • Nauja
Huawei Watch GT2 46mm

Nenaudotas Huawei Watch GT2 46mm.

Iki dviejų savaičių veikianti baterija – nevaržomas mobilumas, nes nebūtina nuolat rūpintis laikrodžio įkrovimu.

Sklandžios kasdienės funkcijos – pranešimai, žinutės ir kitos naujienos visada lengvai matomos, tiesiog ant jūsų riešo.

Prie jūsų stiliaus prisitaikantis dizainas – visose situacijose deranti išvaizda ir ekrano ciferblatų suasmeninimo galimybės, kad visada galėtumėte jaustis savimi.

Siekiantiems sporto aukštumų – tinka bet kokiai sporto šakai ir tiksliai fiksuoja svarbiausius biometrinius duomenis, kad treniruotės būtų kuo produktyvesnės.

Pažinkite save – išmanusis laikrodis fiksuoja jūsų kasdienę veiklą ir aktyvumą, tad galite matyti tiek savo nueitus žingsnius, tiek sudegintas kalorijas.

Atsparus vandeniui – „Watch GT 2“ užtikrintai atlaiko iki 5 atmosferų slėgį po vandeniu, tad jo funkcijomis galite naudotis net plaukdami.

Patogu priimti skambučius – veikia ir kaip laisvų rankų įranga.

Nepailsta, kai ilsitės – „TruSleep™“ sistema stebi jūsų miego kokybę ir praneša apie miego sutrikimus, o „TruRelax™“ padeda sumažinti stresą dienos metu.

Kaina 120,00 EUR Bazinė kaina 150,00 EUR
  • Išpardavimas!
  • Nauja
Huawei Watch GT2 42mm

Huawei Watch GT2 uždavinys – palengvinti jums gyvenimą ir padėti siekti net pačių ambicingiausių tikslų. Modelis padės jums nepraleisti nei vieno svarbaus įvykio. Su juo seksite savo miego ritmą, stebėsite širdies darbą bei dar geriau pažinsite save. Tai ir nepakeičiamas įrankis sportuojantiems. Huawei Watch GT2 ypač patikimai fiksuoja nueitus žingsnius, įveiktus atstumus, sudegintas kalorijas.

Kaina 120,00 EUR Bazinė kaina 150,00 EUR
Kaina 65,95 EUR
Kaina 59,99 EUR
Kaina 59,99 EUR