Aktyvūs filtrai

  • Išpardavimas!
Samsung Galaxy Watch PINK 42mm

Naudotas išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch 42mm. Būklė gera. 

Kaina 80,00 EUR Bazinė kaina 120,00 EUR
XIAOMI AMAZFIT Stratos

Mažai naudotas, labai geros būklės Amazfit Stratos išmanusis laikrodis. Tai yra aukščiausios klasės multifunkcinis GPS sportinis laikrodis turintis 5 ATM apsaugą nuo vandens, VO2max treniruočių analizę, širdies ritmo jutiklį ir gerai saulėje matomą, visuomet įjungtą, spalvotą liečiamą LCD ekraną. Laikrodžio korpusas yra pagamintas iš atsparaus anglies pluošto, yra atspariu įbrėžimams 2.5D Corning Gorilla Glass stiklu. Trys nerūdijančio plieno mygtukai padeda lengviau naršyti per meniu punktus, taip pat laikrodis turi keičiamus 22 mm ilgio silikoninius dirželius. Laikrodis palaiko įvairias sporto šakas ir kartu su GPS gali sekti Jūsų bėgimą, vaikščiojimą, važiavimą dviračiu, plaukimą, treniruotes su elipsiniais treniruokliais, kopimą kalnuose, bėgimą bekele, triatloną, tenisą, futbolą ir slidinėjimą. Kartu su Firstbeat šis laikrodis taip pat gali nustatyti ir sekti Jūsų deguonies suvartojimą (VO2max), fizinį krūvį ir atsistatymo laiką. Laikrodyje yra įdiegtas muzikos grotuvas nereikalaujantis telefono, reikalingos tik Bluetooth ausinės.

Kaina 80,00 EUR
Samsung Galaxy Watch Active 28.1mm

Naudotas Samsung Galaxy Watch Active laikrodis. Ekranas 1.1 colio (28.1 mm) dydžio. Laikrodžio stikliukas turi pabraižymų vienoje vietoje (matosi nuotraukoje), apyrankė tvarkinga, nesuplyšusi. Spalva: sidabrinė. 

Samsung Galaxy Watch Active sukurtas vertinantiems balansą tarp sportiškumo ir stiliaus. Jo dizainas taupus, lengvasvoris ir universalus. Su Galaxy Watch Active dar paprasčiau stebėsite savo širdies darbą bei streso lygį. Išmaniajame laikrodyje taip pat rasite ir specialią Samsung Health aplikaciją, pateiksiančia jums daugybę naudingos informacijos bei patarimų, kaip pagerinti savo savijautą. Galaxy Watch Active baterija nesunkiai tarnauja daugiau nei 45 valandas, o inovatyvi Wireless Power Share funkcija užtikrina, jog visada būsite pasiruošę naujiems nuotykiams. Dėka unikalios operacinės sistemos laikrodžio ekrane matysite tik tą informaciją, kurios jums tikrai reikia.

Kaina 80,00 EUR
  • Išpardavimas!
Huawei TalkBand B2 išmanioji apyrankė

Mažai naudota Huawei TalkBand B2 išmanioji apyrankė. Yra minimalios naudojimo žymės. Stilinga, elegantiška ir patogi išmanioji apyrankė padės jums stebėti kasdienę veiklą, fizinį aktyvumą ir pasiekti dar geresnių rezultatų! Automatinis veiklos sekimas, miego stebėjimas, laisvų rankų skambinimo galimybė. TalkBand B2 identifikuoja jūsų fizinės veikos šaltinį (ėjimas, bėgimas, kopimas, lipimas laiptais, važiavimas dviračiu), nurodo, kiek kalorijų veiklos metu buvo sudeginta.

Kaina 30,00 EUR Bazinė kaina 50,00 EUR
  • Išpardavimas!
Huawei TalkBand B2 išmanioji apyrankė NENAUDOTA

Nenaudota Huawei TalkBand B2 išmanioji apyrankė. Stilinga, elegantiška ir patogi išmanioji apyrankė padės jums stebėti kasdienę veiklą, fizinį aktyvumą ir pasiekti dar geresnių rezultatų! Automatinis veiklos sekimas, miego stebėjimas, laisvų rankų skambinimo galimybė. TalkBand B2 identifikuoja jūsų fizinės veikos šaltinį (ėjimas, bėgimas, kopimas, lipimas laiptais, važiavimas dviračiu), nurodo, kiek kalorijų veiklos metu buvo sudeginta.

Kaina 50,00 EUR Bazinė kaina 70,00 EUR
Moto 360 Watch (1st gen)

Naudotas išmanusis laikrodis - Moto 360 (1st gen). Yra matomomos naudojimo žymės, ekranas turi šiek tiek pabraižymų, dirželis turi pasitrinimų iš vidinės pusės. „Moto Body“ stebi jūsų žingsnius, atstumą ir sudegintas kalorijas. Kartu su širdies ritmu veikia su jūsų „Android“ telefonu - suporuokite su bet kuriuo išmaniuoju telefonu, kuriame veikia 4.3 ar naujesnės versijos „Android“

Kaina 60,00 EUR
  • Išpardavimas!
Huawei Watch Silver Stainless Steel

Naudotas, geros būklės Huawei Watch Silver Stainless Steel išmanusis laikrodis. Dėl nesenstančio dizaino „Huawei W1 Classic“ išmanusis laikrodis integruoja sveikatos ir fitneso duomenis, sąveiką balsu, skambučių bei pranešimų pranešimus į vieną novatorišką išmanųjį laikrodį. Suderinami su „Android“ ir „iPhone“.

Kaina 50,00 EUR Bazinė kaina 60,00 EUR
  • Išpardavimas!
Huawei Watch 2 +SIM (4G)

Praktiškai nenaudotas, geros būklės Huawei Watch 2 laikrodis. Tai laikrodis, kuriame dedasi SIM kortelė, palaiko 4G ryšį. Išmanusis laikrodis palaiko SIM kortelę - laikrodžiu galima skambinti bei rašyti žinutes be telefono - laikrodis gali veikti autonominiu režimu.

Kaina 100,00 EUR Bazinė kaina 120,00 EUR