Aktyvūs filtrai

  • Išpardavimas!
InFocus IN72

Naudotas InFocus IN72 projektorius. Modelis: P720. Nėra pultelio ar pado, viskas kaip nuotraukose.

Kaina 40,00 EUR Bazinė kaina 70,00 EUR
Canon Zoemini fotopopierius

Canon Zoemini fotopopierius. Pakuotėje - 10 vnt. 2x3" (5 x 7.6 cm). Suderinama su Canon Zoemini momentiniais fotoaparatais.

Kaina 10,00 EUR
Rollei Actioncam 300 Plus veiksmo kamera

Nenaudota, neišpakuota Rollei Actioncam 300 Plus veiksmo kamera. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 20,00 EUR
  • Išpardavimas!
EZVIZ C6TC Wi-Fi vaizdo stebėjimo kamera

Naudota, gerai veikianti EZVIZ C6TC Wi-Fi vaizdo stebėjimo kamera. EZVIZ C6T – tai patogi ir išmani namų apsauga. Ši internetinė kamera leidžianti tiesiogiai stebėti, kas vyksta, kai jūsų nėra namuose ir praneša apie patalpoje aptiktą judesį.  CT6 veikia ir dieną, ir naktį. Be to, ji padeda prižiūrėti vaikus, pagalbos reikalaujančius žmones ir keturkojus augintinius. Pasirūpinkite savo namų ir artimųjų saugumu jau dabar! EZVIZ C6T lengva įdiegti, mat ši kamera prie interneto jungiasi, naudodama „Wi-Fi“ ryšį. Į ją galima įstatyti iki 128 GB talpos „Micro SD“ atminties kortelę, ir laikyti naujausių įrašų archyvą pačioje kameroje. Filmuotą medžiagą ir tiesiogines transliacijas patogu stebėti telefone įdiegta „EZVIZ App“ programėle. Kameroje sumontuotas judesio detektorius. EZVIZ C6T filmuoja kokybišką „FullHD“ (1920 × 1080 taškų) raiškos vaizdą. Ypač jautrus vaizdo jutiklis prietaisas gali filmuoti net prasto apšvietimo sąlygomis, o visiškoje tamsoje pradeda veikti žmogaus akimi nepastebimas infraraudonųjų spindulių apšvietimas. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 50,00 EUR Bazinė kaina 60,00 EUR
  • Išpardavimas!
HP EliteDisplay E233 monitorius (23" 58.4cm)

Mažai naudotas, geros būklės HP EliteDisplay E233 monitorius. Išplėskite savo produktyvumą naudodamiesi nepertraukiamais vieno ar daugelio ekranų vaizdais, naudodami 3 pusių mikrokraštų rėmelį, kuris palaiko praktiškai vientisas matricas. Gaukite ryškų vaizdą bet kuriuo kampu, naudodami 1920 x 1080 Full HD skiriamąją gebą, 23 colių įstrižainės IPS ekraną. Raskite patogiausią, produktyviausią padėtį naudodami reguliuojamo pakreipimo, aukščio, pasukimo ir iki 150 mm aukščio reguliavimo nustatymus. Naudokite sukimosi funkciją, kad tikrintumėte vertikalius arba gulsčius vaizdus, kai naudojate kelis ekranus. Suteikiama 3 mėnesių garantija.

Kaina 100,00 EUR Bazinė kaina 120,00 EUR
EUFYCAM 2 PRO (2+1) stebėjimo kameros

Naudotos, pilnai veikiančios EUFYCAM 2 PRO (2+1) stebėjimo kameros. Šis lengvai įdiegiamas ir lengvai valdomas sprendimas idealiai tinka tiems, kurie ieško išmaniosios stebėjimo technologijų namų saugumui užtikrinti. Dirbtinis intelektas analizuoja vaizdą ir siunčia tik itin svarbius pranešimus. Sistemą taip pat galima papildyti ir kitais Eufy ekosistemos elementais, pavyzdžiui, papildomomis kameromis, vaizdo domofonu ar judesio jutikliais, taip sukuriant išmaniąją namų apsaugos sistemą. Šios kameros suteikia galimybę įrašyti vaizdą net 2K raiška. EufyCam 2 Pro kameros savyje turi integruotus sensorius, kurie automatiškai aktyvuoja vaizdo įrašymą bei akimirksniu perteikia informaciją kamerų naudotojams. Įprastai informacija yra perduodama išsiunčiant pranešimą į išmanųjį telefoną. EufyCam 2 Pro kameros savyje taip pat turi integruotus ir garsakalbius, kurių dėka galima balsu perduoti informaciją nuotoliniu būdu. Tuo tarpu integruota LED šviesa nuotoliniu būdu taip pat suteikia galimybę apšviesti filmuojamą erdvę. Žinoma, filmavimas yra įmanomas ir visiškoje tamsoje. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 200,00 EUR
EUFYCAM 2 PRO stebėjimo kamera (EKSPOZICINĖ)

Ekspozicinė EUFYCAM 2 PRO stebėjimo kamera. Šis lengvai įdiegiamas ir lengvai valdomas sprendimas idealiai tinka tiems, kurie ieško išmaniosios stebėjimo technologijų namų saugumui užtikrinti. Dirbtinis intelektas analizuoja vaizdą ir siunčia tik itin svarbius pranešimus. Sistemą taip pat galima papildyti ir kitais Eufy ekosistemos elementais, pavyzdžiui, papildomomis kameromis, vaizdo domofonu ar judesio jutikliais, taip sukuriant išmaniąją namų apsaugos sistemą. Šios kameros suteikia galimybę įrašyti vaizdą net 2K raiška. EufyCam 2 Pro kameros savyje turi integruotus sensorius, kurie automatiškai aktyvuoja vaizdo įrašymą bei akimirksniu perteikia informaciją kamerų naudotojams. Įprastai informacija yra perduodama išsiunčiant pranešimą į išmanųjį telefoną. EufyCam 2 Pro kameros savyje taip pat turi integruotus ir garsakalbius, kurių dėka galima balsu perduoti informaciją nuotoliniu būdu. Tuo tarpu integruota LED šviesa nuotoliniu būdu taip pat suteikia galimybę apšviesti filmuojamą erdvę. Žinoma, filmavimas yra įmanomas ir visiškoje tamsoje. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 120,00 EUR
EUFYCAM 2 (2+1) stebėjimo kameros

Naudotos, pilnai veikiančios EUFYCAM 2 (2+1) stebėjimo kameros. Šis lengvai įdiegiamas ir lengvai valdomas sprendimas idealiai tinka tiems, kurie ieško išmaniosios stebėjimo technologijų namų saugumui užtikrinti. Dirbtinis intelektas analizuoja vaizdą ir siunčia tik itin svarbius pranešimus. Sistemą taip pat galima papildyti ir kitais Eufy ekosistemos elementais, pavyzdžiui, papildomomis kameromis, vaizdo domofonu ar judesio jutikliais, taip sukuriant išmaniąją namų apsaugos sistemą. Šios kameros suteikia galimybę įrašyti vaizdą 1080P  raiška. EufyCam 2 kameros savyje turi integruotus sensorius, kurie automatiškai aktyvuoja vaizdo įrašymą bei akimirksniu perteikia informaciją kamerų naudotojams. Įprastai informacija yra perduodama išsiunčiant pranešimą į išmanųjį telefoną. EufyCam 2 kameros savyje taip pat turi integruotus ir garsakalbius, kurių dėka galima balsu perduoti informaciją nuotoliniu būdu. Tuo tarpu integruota LED šviesa nuotoliniu būdu taip pat suteikia galimybę apšviesti filmuojamą erdvę. Žinoma, filmavimas yra įmanomas ir visiškoje tamsoje. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 180,00 EUR
EUFYCAM 2 (2+1) stebėjimo kameros (EKSPOZICINĖS)

Iš ekspozicijos, žmogaus nenaudotos, pilnai veikiančios - EUFYCAM 2 (2+1) stebėjimo kameros. Šis lengvai įdiegiamas ir lengvai valdomas sprendimas idealiai tinka tiems, kurie ieško išmaniosios stebėjimo technologijų namų saugumui užtikrinti. Dirbtinis intelektas analizuoja vaizdą ir siunčia tik itin svarbius pranešimus. Sistemą taip pat galima papildyti ir kitais Eufy ekosistemos elementais, pavyzdžiui, papildomomis kameromis, vaizdo domofonu ar judesio jutikliais, taip sukuriant išmaniąją namų apsaugos sistemą. Šios kameros suteikia galimybę įrašyti vaizdą 1080P  raiška. EufyCam 2 kameros savyje turi integruotus sensorius, kurie automatiškai aktyvuoja vaizdo įrašymą bei akimirksniu perteikia informaciją kamerų naudotojams. Įprastai informacija yra perduodama išsiunčiant pranešimą į išmanųjį telefoną. EufyCam 2 kameros savyje taip pat turi integruotus ir garsakalbius, kurių dėka galima balsu perduoti informaciją nuotoliniu būdu. Tuo tarpu integruota LED šviesa nuotoliniu būdu taip pat suteikia galimybę apšviesti filmuojamą erdvę. Žinoma, filmavimas yra įmanomas ir visiškoje tamsoje. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 200,00 EUR
  • Nauja
EUFYCAM 2C (2+1) stebėjimo kameros

Naudotos, pilnai veikiančios EUFYCAM 2C (2+1)) stebėjimo kameros. Šis lengvai įdiegiamas ir lengvai valdomas sprendimas idealiai tinka tiems, kurie ieško išmaniosios stebėjimo technologijų namų saugumui užtikrinti. Aiškiau ir ryškiau matysite kadre esančius žmones. Integruota dirbtinio intelekto technologija atpažįsta žmones ir sutelkia į juos dėmesį. Įmontuotas prožektorius apšviečia aplinką ir leidžia matyti visą vaizdą ryškiomis spalvomis net esant prastam apšvietimui. Taip pat yra infraraudonųjų spindulių nustatymai. Pritaikykite sritis, kuriose kamera aptinka judesį. Nustatykite zoną, atitinkančią jūsų namus, kad gautumėte tik tuos įspėjimus, kurie jums rūpi. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 140,00 EUR