Aktyvūs filtrai

  • Sumažinta kaina
InFocus IN72

Naudotas InFocus IN72 projektorius. Modelis: P720. Nėra pultelio ar pado, viskas kaip nuotraukose.

Kaina 70,00 EUR Bazinė kaina 100,00 EUR
Automobilio galinė kamera su numerio laikikliu

Automobilio valstybinio numerio laikiklis su integruota vaizdo kamera, kuri pravers parkuojantis. Galima prijungti prie automagnetolų, veidrodžių bei registratorių. Pilna komplektacija su visais laidais.

Kaina 20,00 EUR
Automobilio vaizdo registratorius

Nenaudota, tik išpakuota automobilio vaizdo registratorius. Kamera didelės raiškos 170° plataus kampo.

Kaina 20,00 EUR
Google Chromecast TV priedėlis

Naudotas „Google Chromecast" TV priedėlis. Modelis: NC2-6A5.

Visi kartu: žiūrėkite filmus, laidas, tiesioginę televiziją, „YouTube" ir Google nuotraukas, transliuojančias televizoriuje iš visų savo šeimos prietaisų.

Srautas iš telefono į televizorių, įjunkite „Chromecast“ į televizoriaus HDMI prievadą ir transliuokite savo mėgstamą pramogą iš savo telefono tik su bakstelėjimu. Žiūrėkite laidas, klausykitės grojaraščių ir dar daugiau visko.

Dirba su žinomomis srautinėmis programomis. Mėgaukitės televizijos laidomis, filmais, vaizdo įrašais, dainomis, žaidimais, sportu ir daugiau nei 2000 programų, pvz., „Netflix“, „YouTube“, „YouTube“ televizija ar „Spotify“.

Pradėkite transliuoti tik savo balsu. Paprasčiausiai pasakykite, ką norite žiūrėti iš suderinamų programų ir valdykite savo televizorių laisvų rankų įranga, nes „Chromecast“ ir „Google“ namai veikia kartu.

Kaina 25,00 EUR
Sony Cyber-Shot DSC-HX60

Naudotas, geros būklės Sony Cyber-Shot DSC-HX60 fotoaparatas. Šiuo kompaktišku skaitmeniniu fotoaparatu galite priartinti ir fotografuoti išskirtiniu tikslumu. Mėgaukitės plačiu vaizdo patobulinimo technologijų asortimentu, įskaitant 30 kartų optinį priartinimą, 20,4 MP „Exmor R® CMOS“ jutiklį ir vaizdo stabilizavimą – užtikrinančiu sklandų, tikslų ir detalų tiek artimų, tiek nutolusių siužetų vaizdą.

Kaina 120,00 EUR
TomTom START 25 navigacija

Mazai naudota, geros būklės TomTom START 25 navigacija. Žemėlapis: Europe v960.7054, išleidimo data: 10/2015. Kalba: lietuvių. Liečiamas ekranas, integruotas stiklo laikiklis. Kraunama per USB arba per mašininio pridegėjo lizdą.

Kaina 50,00 EUR