Aktyvūs filtrai

  • Išpardavimas!
SoundBar WM-1300

Namų kino sistema Soundbar WM-1300. Gražaus dizaino Bluetooth kolonėlė. Puikiai tinka namams, kambaryje, virtuvėje, vonios kambaryje.

Prisijungia Bluetooth ir AUX jungtimis, yra radija.

Kaina 10,00 EUR Bazinė kaina 30,00 EUR
  • Išpardavimas!
Docking Speaker for iPad, iPhone, iPod

Naudota 2.1 CH Docking Speaker for iPad / iPhone / iPod kolonėlė. Modelis: MW-1128. Yra minimalūs kolonėlės pabraižymai. Parduodama kartu su iPod. Viskas veikia be problemų, groja labai gražiai be pašalinių garsų.

Kaina 40,00 EUR Bazinė kaina 50,00 EUR
  • Išpardavimas!
Philips BM50B/10 Wireless kolonėlė

Naudota, puikiai veikianti Philips BM50B/10 kolonėlė. Kolonėlė turi naudojimų žymių, šiek tiek yra pabraižyta. Vienas bakstelėjimas ir leiskite muziką visuose kambariuose „Philips izzy“ muzikos sistema atkuria muziką per „Bluetooth“, CD/USB ir FM. Vos vieno mygtuko palietimu muzika iš išmaniojo telefono, CD/USB ir radijo leidžiama per bet kurį „izzy“ garsiakalbį kiekviename kambaryje. Lengva sukonfigūruoti, nereikia kelvedžio, slaptažodžio ar programų.

Kaina 70,00 EUR Bazinė kaina 80,00 EUR
Leerfei E-91 Smart Wireless Desktop Speakers

Nenaudota, tik išpakuota Leerfei E-91 Smart Wireless Desktop Speakers kolonėlė. Aukštos kokybės garsiakalbiai / Suderinamas su visais įrenginiais: kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu, telefonu.

Kaina 20,00 EUR
JBL OnBeat Venue Bluetooth kolonėlė

Naudota, puikiai veikianti - JBL OnBeat Venue Bluetooth kolonėlė. Suderinama su iPhone/iPad/iPod: iPad Wi-Fi®+3G, iPad 2, iPad Wi-Fi, iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G, iPhone, iPod touch 2G, iPod touch, iPod 5G, iPod nano 5G, iPod nano 4G, iPod nano 3G, iPod nano 2G.

Kaina 70,00 EUR
TCL TS6100-EU 2.1 garso sistema

Praktiškai nenaudota, idealios būklės - TCL TS6100-EU 2.1 garso sistema. Buvo pirkta 2021-12-03 dieną iš "Avitela", yra čekis, galiojanti garantija.

Kaina 70,00 EUR
Bang & Olufsen BEOLIT 15 kolonėlė

Naudota, puikiai grojanti Bang/Olufsen BEOLIT 15 kolonėlė. Kolonėlė turi pabraižymų, pilnai neužsidaro galinis dangtelis bei nėra prisegamo dirželio. Iš BEOLIT 15 skambanti muzika užpildo visus namus. 240 W garsiakalbiai tolygiai skleidžia garsą į visas puses. BEOLIT 15 garsiakalbius dengiančios grotelės pagamintos iš šlifuoto aliuminio. Tokia konstrukcija mažina nereikalingas vibracijas ir užtikrina tikslų muzikos skambesį. Kolonėlė turi valdymo mygtukus, tačiau dažniausiai ją valdysite telefonu, kuris prie įrenginio jungiasi „Bluetooth“ ryšiu.

Kaina 150,00 EUR
Harman Kardon Onyx Studio Wireless Bluetooth kolonėlė

Naudota, puikiai grojanti Harman Kardon Onyx Studio Wireless Bluetooth kolonėlė. Yra matomos nedidelės naudojimo žymės bei kolonėlės korpuso pabraižymai. Pridedamas kartu maitinimo laidas, suteikiama 1 mėnesiui garantija.

Kaina 70,00 EUR
Logitech UE Boombox Bluetooth kolonėlė

Naudota, puikiai grojanti Logitech UE Boombox kolonėlė. Modelis: S-00124. Kolonėlės korpusas turi pabraižymų bei naudojimo žymių, yra vienas įlenkimas. Leiskite savo muziką belaidžiu "Bluetooth" būdu. Naudokite savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį, kad galėtumėte transliuoti muziką kur tik panorėsite. Pasiimkite jį į vakarėlį ir prijunkite prie kelių telefonų, kad visi galėtų paeiliui leisti muziką. Su juo galima susieti iki aštuonių įrenginių (trys iš jų gali būti prijungti vienu metu).

Kaina 60,00 EUR
Kygo B4/600 Bluetooth kolonėlė

Naudota Kygo B4/600 Bluetooth kolonėlė. Groja gerai, nečirškia. Kolonėlė turi pabraižymų.

Kaina 30,00 EUR
Logitech Ultimate Ears Boom 2

Naudota, puikiai grojanti Logitech Ultimate Ears Boom 2 Bluetooth kolonėlė. „UE BOOM 2“ dizainas yra tobulas: lengvas, patogus nešioti ir gerai suimamas, naudojamas bet kur, bet kokioje situacijoje. Garsiakalbis turi guminį apvalkalą, kuris apgaubia įrenginį, todėl jis yra malonesnis liesti ir suteikia gerą sukibimą. Tokiu būdu, net jei „UE BOOM 2“ sušlaps, galite jį pasiimti nesijaudindami, kad jis išslys iš rankų. IPX7 sertifikatas - suteikia „UE BOOM 2“ atsparumą vandeniui.

Kaina 40,00 EUR
Scansonic BT150 Bluetooth kolonėlė

Naudota, gerai grojanti Scansonic BT150 Bluetooth kolonėlė. Nors jo kompaktiška forma gali priversti jus susimąstyti apie jo gebėjimą atkurti garsą, rezultatas yra nepaprastai geras! Šis BT 150 garsiakalbis, turintis du garsiakalbius, bendra galia 15 W, puikiai atkuria žemųjų dažnių dažnius. USB ir lizdo jungtys yra galiniame garsiakalbio skydelyje, strategiškai išdėstytos po dengiamąja plokšte. Garsumą galima valdyti dviem lietimui jautriais mygtukais, esančiais viršuje. Be to, jame yra maitinimo jungiklis, Bluetooth valdymas.

Kaina 30,00 EUR