Aktyvūs filtrai

  • Išpardavimas!
SoundBar WM-1300

Namų kino sistema Soundbar WM-1300. Gražaus dizaino Bluetooth kolonėlė. Puikiai tinka namams, kambaryje, virtuvėje, vonios kambaryje.

Prisijungia Bluetooth ir AUX jungtimis, yra radija.

Kaina 10,00 EUR Bazinė kaina 30,00 EUR
  • Išpardavimas!
Docking Speaker for iPad, iPhone, iPod

Naudota 2.1 CH Docking Speaker for iPad / iPhone / iPod kolonėlė. Modelis: MW-1128. Yra minimalūs kolonėlės pabraižymai. Parduodama kartu su iPod. Viskas veikia be problemų, groja labai gražiai be pašalinių garsų.

Kaina 30,00 EUR Bazinė kaina 50,00 EUR
  • Išpardavimas!
Philips BM50B/10 Wireless kolonėlė

Naudota, puikiai veikianti Philips BM50B/10 kolonėlė. Kolonėlė turi naudojimų žymių, šiek tiek yra pabraižyta. Vienas bakstelėjimas ir leiskite muziką visuose kambariuose „Philips izzy“ muzikos sistema atkuria muziką per „Bluetooth“, CD/USB ir FM. Vos vieno mygtuko palietimu muzika iš išmaniojo telefono, CD/USB ir radijo leidžiama per bet kurį „izzy“ garsiakalbį kiekviename kambaryje. Lengva sukonfigūruoti, nereikia kelvedžio, slaptažodžio ar programų.

Kaina 40,00 EUR Bazinė kaina 80,00 EUR
Leerfei E-91 Smart Wireless Desktop Speakers

Nenaudota, tik išpakuota Leerfei E-91 Smart Wireless Desktop Speakers kolonėlė. Aukštos kokybės garsiakalbiai / Suderinamas su visais įrenginiais: kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu, telefonu.

Kaina 20,00 EUR
  • Išpardavimas!
JBL OnBeat Venue Bluetooth kolonėlė

Naudota, puikiai veikianti - JBL OnBeat Venue Bluetooth kolonėlė. Suderinama su iPhone/iPad/iPod: iPad Wi-Fi®+3G, iPad 2, iPad Wi-Fi, iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G, iPhone, iPod touch 2G, iPod touch, iPod 5G, iPod nano 5G, iPod nano 4G, iPod nano 3G, iPod nano 2G.

Kaina 40,00 EUR Bazinė kaina 70,00 EUR
  • Išpardavimas!
TCL TS6100-EU 2.1 garso sistema

Praktiškai nenaudota, idealios būklės - TCL TS6100-EU 2.1 garso sistema. Buvo pirkta 2021-12-03 dieną iš "Avitela", yra čekis, galiojanti garantija.

Kaina 60,00 EUR Bazinė kaina 70,00 EUR
Kygo B4/600 Bluetooth kolonėlė

Naudota Kygo B4/600 Bluetooth kolonėlė. Groja gerai, nečirškia. Kolonėlė turi pabraižymų.

Kaina 30,00 EUR
JBL Charge 2+

Naudota JBL Charge 2+ Blueetooth kolonėlė. Yra įrenginio pabraižymai, nusitrinimai (matosi nuotraukose). JBL Charge 2+ pakeitė tarp vartotojų pelnyto populiarumo sulaukusį modelį "Charge 2". Naujoji kolonėlė turi apsaugą nuo vandens purslų, todėl ją galima be rūpesčių naudoti paplūdimyje ar baseine, poilsiaujant gamtoje. Įrengta 6000 mAh baterija, 15W garsumą užtikrinanti "JBL Charge2+" puikiai tinka įkrauti ir kitų mobiliųjų įrenginių baterijas. Kai į vakarėlį susirenka didelė kompanija, pravers funkcija "Social Mode", kuri leidžia, naudojant "Bluetooth" ryšį, vienu metu kolonėlę susieti su trimis garso šaltiniais ir iš jų paeiliui atkurti muzikos įrašus. Taip pat įrengta ir 3,5 mm garso įvestis, trikdžių slopinimo sistema "Sound Clear" bei sodrius žemuosius dažnius užtikrinanti technologija "BassRadiator". Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 40,00 EUR
Skullcandy Barricade XL Bluetooth kolonėlė

Naudota, puikiai grojanti Skullcandy Barricade XL Bluetooth kolonėlė. Kolonėlė geros būklės, yra nedideli pabraižymai. „Barricade XL“ neabejotinai užtikrina galingą žemųjų dažnių atsaką pagal savo dydį, tačiau jo kaina yra šiek tiek didesnė nei kai kurių panašiai galingų variantų. Viršutiniame skydelyje taip pat yra du mygtukai, kurie valdo daugiau susijusių funkcijų. Vienas mygtukas skirtas kelių naudotojų susiejimui, leidžiantis vienu metu susieti du mobiliuosius įrenginius su garsiakalbiu. Kitas mygtukas skirtas kelių garsiakalbių susiejimui – jei turite kitą Barricade XL, galite susieti kelis garsiakalbius su tuo pačiu „Bluetooth“ garso šaltiniu. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 60,00 EUR
JBL Charge

Naudota JBL Charge Bluetooth kolonėlė. Yra įrenginio pabraižymai, matomos naudojimo žymės. „Charge“ sukurtas naudoti horizontaliai arba vertikaliai, stovint ant įmontuoto stovo arba žemųjų dažnių prievadą, kuris sukuria sodrų žemo diapazono garsą, nukreiptą į viršų. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 30,00 EUR
JBL Charge 2

Naudota, gerai grojanti JBL Charge 2 Bluetooth bevielė kolonėlė. Yra kolonėlės pabraižymai, nusitrinimai. JBL Charge 2 nešiojamasis Bluetooth garsiakalbis turi dvigubus garsiakalbius, kad būtų gilūs ir tikslūs bosai. Jis palaiko „Bluetooth“ belaidžio ryšio funkciją, todėl galite belaidžiu būdu transliuoti muziką iš įrenginių, kuriuose veikia „Bluetooth“. Integruota 6000 mAh ličio jonų baterija, per USB prievadą galite įkrauti net kitus nešiojamus įrenginius. Kadangi jame taip pat yra įmontuotas mikrofonas, taip pat galite skambinti laisvų rankų įranga. Triukšmo ir aido slopinimas užtikrina aiškų ryšį. „Bluetooth“ režimas leidžia trims skirtingiems naudotojams paeiliui leisti savo „Bluetooth“ įrenginius tame pačiame garsiakalbyje. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 40,00 EUR
Sony SRS-XB20 Bluetooth kolonėlė

Naudota, puikiai grojanti Sony SRS-XB20 Bluetooth kolonėlė. Paspauskite mygtuką EXTRA BASS ir veiksmas prasidės. Du pasyvieji garsiakalbiai veikia kartu su viso diapazono erdvinio garso garsiakalbiais, sustiprindami žemuosius tonus, todėl žemieji dažniai tampa itin intensyvūs nepaisant kompaktiško įrenginio dydžio. SRS-XB20 yra kompaktiškas ir belaidis įrenginys, todėl jį galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą. Vandeniui atsparus paviršius suteikia galimybę laikyti įrenginį kur tik norite. Naudodamiesi belaidžiu ryšiu veikiančia funkcija „Party Chain“ klausykitės tos pačios dainos. Prijunkite iki 10 belaidžių garsiakalbių per „Bluetooth“ ir sinchronizuokite muziką bei apšvietimą, kad visi šoktų pagal tą patį ritmą. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 50,00 EUR