• Nauja
iPad Air 16GB +SIM

Naudota iPad Air planšetė. Viskas veikia, dedasi SIM kortelė. Yra ekrano bei nugarėlės pabraižymai, yra vienas ant nugarėlės minimalus įlenkimas. Modelis: A1475. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 80,00 EUR
  • Nauja
OnePlus 5 6/64GB

Naudotas OnePlus 5 telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Yra telefono ekrano ir nugarėlės pabraižymai, naudojimo žymės. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 100,00 EUR
  • Nauja
Huawei Honor 10

Naudotas Huawei Honor 10 telefonas. Viskas veikia, dedasi dvi SIM kortelės. Yra telefono ekrano ir nugarėlės pabraižymai. Modelis: COL-L29. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 90,00 EUR
  • Nauja
Xbox One X 1TB

Naudota, geros būklės Xbox One X 1TB vidinės atminties žaidimų konsolė. Viskas veikia be problemų, žaidimų konsolė yra paruošta naujam savininkui. Kartu pridedamas originalus Xbox One S pultelis ir Call Of Duty: Modern Warfare Remastered žaidimas. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 200,00 EUR
  • Nauja
PlayStation 4 Slim 500GB

Naudota, geros būklės PlayStation 4 Slim su 500GB vidinės atminties žaidimų konsolė. Konsolė yra nuresetinta, paruošta naujam savininkui. Viskas veikia, yra vienas originalus pultelis. Konsolės System Software: 10.01. Konsolės serija: CUH-2216A. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 200,00 EUR
  • Nauja
HP ProBook 450 G1

Naudotas HP ProBook 450 G1 nešiojamas kompiuteris. Kompiuterio korpusas turi pabraižymų. Klaviatūra graži, klavišai nenutrinti. Kompiuteris yra paruoštas naujam savininkui, suinstaliuoti Windows 10 Home, kompiuteryje yra įdėtas 128GB SSD kietasis diskas, kuris paspartins kompiuterio darbą. Baterija laiko apie 3 valandas. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 150,00 EUR
  • Nauja
Lenovo IdeaPad 3

Naudotas Lenovo IdeaPad 3 nešiojamas kompiuteris. Kompiuteris yra paruoštas naujam savininkui, suinstaliuoti Windows 10 Pro. Kompiuteryje yra įdėtas 512GB SSD kietasis diskas, kuris paspartins kompiuterio darbą. Kompiuterio estetinė būklė nėra pati geriausia, korpusas turi pabraižymų, nusitrinimų. Klaviatūra graži, nenutrinta. Apačioje nėra vieno paduko (matosi nuotraukoje). Taip pat kompiuterio ekranas turi pabraižymų (matosi nuotraukose). Kompiuteris pilnai veikia, viskas funkcionuoja. Baterija laiko apie 4 valandas. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 250,00 EUR
  • Nauja
HUAWEI WATCH FIT Elegant (NENAUDOTAS)

Nenaudotas, išpakuota pakuotė - HUAWEI WATCH FIT Elegant išmanusis laikrodis. Huawei Fit Elegant korpusas pagamintas iš polimerinio pluošto, todėl yra labai ilgaamžiškas. Didelės įstrižainės AMOLED ekranas pasižymi išskirtiniu ryškumu ir spalvų gama, o automatinis ryškumo reguliavimas suteikia galimybę geriau įžiūrėti vaizdą saulės šviesoje. Huawei Fit Elegant rasite net 44 judesių demonstracijų kūno tempimui, pilvo presui ir dar 96 treniruočių režimus. Laikrodis geba automatiškai atpažinti treniruotes, jis seks treniruočių progresą, o savo pasiekimus ir rezultatus galėsite analizuoti specialioje programėlėje. Be to, laikrodis pateiks moksliškai pagrįstas rekomendacijas rezultatams pagerinti. Suteikiama 3 mėnesių garantija.

Kaina 60,00 EUR
  • Nauja
Huawei P50 PRO 8/256GB (NENAUDOTAS)

Nenaudotas Huawei P50 Pro telefonas. „Huawei P50 Pro“ – tai itin našus išmanusis įrenginys, kurio apvalinti kampai bei apvalinta dviguba kamera visumoje sukuria modernų dizainą. 6.6 colio įstrižainės ekranas, dvigubi garsiakalbiai ir „Qualcomm® Snapdragon™ 888“ procesorius užtikrina įtraukiančią patirtį, kad ir ką veiktumėte! Negana to, plataus 120° kampo, makro- ir net 200 kartų priartinanti kameros leis įamžinti prisiminimus taip, kaip norite Jūs! Subtilus „Huawei P50 Pro“ išmaniojo telefono dizainas išryškina apvalintą dvigubą kameros dizainą! Šio modelio išmanusis yra žymiai lengvesnis nei senesnių kartų „Huawei“ išmanieji, tad bus itin patogus laikyti rankose. Visos spalvos ir detalės bus ryškiai matomos 6,6’ colio įstrižainės ekrane! Norėdami užtikrinti naršymą internete be trukdžių „Huawei P50 Pro“ kūrėjai integravo 120 Hz atkuriamąjį dažnį, o ekrano prisilietimo atkuriamasis dažnis net 300 Hz, tad mėgautis išmaniojo teikiamais privalumais bus dar smagiau! Nėra "Google Play". Suteikiama 6 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 740,00 EUR
  • Nauja
Huawei nova Y70 (EKSPOZICINIS)

Ekspozicinis Huawei nova Y70 telefonas. „Huawei nova Y70“ turi viso vaizdo 6.75 colio įstrižainės ekraną, kuris leis mėgautis pačiais įdomiausiais filmais, sporto varžybomis ar tiesiog ryškiai matyti draugus vaizdo skambučių metu. Su galinga 48 MP dirbtiniu intelektu varoma pagrindine kamera įamžinkite prisiminimus, o 8 MP priekine kamera mėgaukitės fotografuodami aukštos raiškos asmenukes profesionaliu lygiu! Greitasis – net 22.5 W – išmaniojo įrenginio įkrovimas prisidės prie jūsų pasiekiamumo visur ir visada! Visa tai papildo subtilus įrenginio dizainas, suteiksiantis žavesio kiekvieno gyvenime! Nėra "Google Play". Suteikiama 3 mėnesių garantija.

Kaina 120,00 EUR
  • Nauja
Salora ACP950 veiksmo kamera

Naudota Salora ACP950 veiksmo kamera. Ši ACP950 veiksmo kamera turi 4K/30 kadrų per sekundę skiriamąją gebą. Naudodami dvigubą ekraną galite matyti, ką ir kaip filmuojate iš abiejų pusių. Yra dėklas fotoaparatui ir priedams laikyti arba transportuoti. Supakuota su priedais, įskaitant asmenukės lazdą, laikiklį prie krūtinės, laikiklį ant galvos ir daug kitų priedų. Yra kameros pabraižymai. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 70,00 EUR
iMac 27-Inch Quad-Core Intel Core i5 8GB/1TB, Late 2013

Naudotas iMac su 27 colių ekranu. Kompiuteris yra paruoštas naujam savininkui. Kompiuterio korpusas gražus, be kažkokių subraižymų. Ant ekrano yra keli minimalūs ekrano pikselių, vadinami "pabėgimai" ir ekrano kampe ant balto fono matosi nedidelė juoda dėmelė (viskas matosi nuotraukose), naudojimui tai įtakos tikrai nesudaro, nes visa tai pasimato tik ant balto fono. Kompiuteris pilnai veikia be jokių problemų. Modelis: A1419. Kartu prie iMac pridedama Magic Mouse pelytė (A1296) ir Apple belaidė klaviatūra (A1314). Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 300,00 EUR