• Nauja
Logitech G Driving Force Shifter

Naudota Logitech G Driving Force Shifter (vairalazdė). "Driving Force™" pavarų perjungimo svirtis sukurta specialiai sportiniams vairams, kad būtų galima optimizuoti naujausius lenktynių žaidimus kompiuteriuose ir konsolėse. Prijunkite "Driving Force" pavarų svirtį, kad dar labiau patobulintumėte lenktynių simuliaciją ir vairavimo patirtis taptų tikroviškesnė. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 45,00 EUR
 • Nauja
Logitech G29 žaidimų vairas ir pedalai

Naudotas, pilnai veikantis Logitech G29 žaidimų vairas ir pedalai. Tinka PlayStation 3 / PlayStation 4 / PC. Niekada daugiau nebenorėsite lenktyniauti su įprastu valdikliu, kai prie valdiklio pasirinkimo pridėsite Driving Force. G29 žaidimų vairas yra skirtas naujausiems lenktyniniams žaidimams. „G29 Driving Force“ taip pat veikia jūsų kompiuteryje naudojant „Logitech Gaming Software“. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 200,00 EUR
 • Nauja
Logitech G923 žaidimų vairas ir pedalai

Naudotas, pilnai veikantis Logitech G923 žaidimų vairas ir pedalai. Tinka PlayStation 4 / PlayStation 5 / PC. Apdovanojimus pelnęs Logitech G dizainas atnaujintas taip, kad atitiktų žaidimo fiziką ir užtikrintų dar neregėtą tikroviškumą. Pajuskite, kaip pumpuojasi stūmokliai, traška žvyras, pajuskite kiekvieną pavarų dėžės perjungimą, driftą ir net menkiausią posūkį. Tinkama srovė reiškia tinkamą sukimo momentą. Pažangi G923 programinė įranga stebi visą srovę, tekančią per vairo variklius, ir nuolat reguliuoja įtampą, kad ji atitiktų žaidimo fizikos rezultatus. Neapsiribojant numatytaisiais nustatymais, G923 užtikrina įspūdingą tikslumą ir neregėtą tikroviškumą. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 220,00 EUR
 • Nauja
PlayStation 4 500GB

Naudota PlayStation 4 su 500GB vidinės atminties žaidimų konsolė. Yra konsolės korpuso pabraižymai. Kartu pridedami 2 nauji, permatomi NACON firmos laidiniai pulteliai. Konsolės System Software: 8.52. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 160,00 EUR
 • Nauja
Roccat Kave XTD žaidimų ausinės

Naudotos Roccat Kave XTD žaidimų ausinės. Viskas veikia, groja švariai. Vienoje ausinių vietoje yra šiek tiek nuskilusi plastmasė. „Kave XTD 5.1 Digital“ tikrą erdvinį garsą gebančios atkurti ausinės, dėka 3 garsiakalbių kiekvienoje ausinėje, sugeba atkurti labai išraiškingus ir aiškius garsus. Lyginant su „Kave“ pirmtaku, ausinės sveria net 25 % mažiau, bet tuo pačiu išlaikė visas komforto, garso ir kokybiškų medžiagų savybes. Nuimamas mikrofonas taip pat patobulintas, jį užtildžius apie tai informuoja LED lempute, žinoma, garso kokybė taip pat pagerinta. „Roccat“ neužmiršo ir ausinių valdymo su integruota 5.1 garso plokšte. Verta paminėti, kad prie šio valdymo galima prijungti ir turimas kolonėles, o kas svarbiausia yra galimybė paprastu jungiklio perjungimu pasirinkti per kur norite klausyti garso: ar per ausines ar per kolonėles. Kita puiki „Roccat“ technologija „Smart Link“. Panaudojus šį patentuotą išradimą, jūsų ausinės Bluetooth pagalba gali priimti telefono skambučius. „Roccat“ išsprendė dvi bėdas. Atsiliepus automatiškai užtildomas garsas, kuris patenka į kompiuterį, taip nekils nemaloni situacija, kad jūsų žaidimo draugai girdi ką jūs šnekate skambučio metu. Kitas patobulinimas – atsiliepus telefonas taipogi bus užtildomas, kad niekas negalėtų klausytis jūsų pokalbio.

Kaina 25,00 EUR
 • Nauja
Dell Latitude E7240

Naudotas Dell Latitude E7240 nešiojamas kompiuteris. Kompiuterio korpusas turi pabraižymų. Kompiuteris yra paruoštas naujam savininkui, suinstaliuoti Windows 10 Pro, kompiuteryje yra įdėtas 120GB SSD kietasis diskas, kuris paspartins kompiuterio darbą. Baterija nelaiko. Suteikiama 1 mėnesio garantija.

Kaina 120,00 EUR
 • Nauja
Apple Magic bevielė klaviatūra (A1843)

Naudota Apple Magic bevielė klaviatūra. Modelis: A1843. Aliuminė klaviatūra su baltais žemo profilio klavišais. Klavišai gražūs - nenutrinti, yra korpuso pabraižymai.

Kaina 60,00 EUR
 • Nauja
Apple Magic bevielė klaviatūra / RU (A1644)

Naudota Apple Magic bevielė klaviatūra. Modelis: A1644. Aliuminė klaviatūra su baltais žemo profilio klavišais. Klavišai gražūs - nenutrinti, yra korpuso pabraižymai. Yra rusiškos raidės.

Kaina 50,00 EUR
 • Nauja
iPhone 7 Plus 32GB

Naudotas iPhone 7 Plus telefonas. Yra telefono ekrano bei nugarėlės pabraižymai. Piršto skaitytuvo funkcija (Touch ID) veikia. Battery Health: 84%. iOS: 15.4. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 150,00 EUR
 • Išpardavimas!
 • Nauja
Canon Zoemini S

Nenaudotas, tik išpakuotas Canon Zoemini S momentinis fotoaparatas. Akimirksniu išspausdinkite nuotrauką ir nedelsdami pradėkite kurti atsiminimus. Naudodami įtaisytą veidrodėlį ir žiedinį apšvietimą pasidarykite tobulą asmenukę arba sujunkite su programėle „Canon Mini Print“ ir jos nuotoliniu užraktu sukurkite nepaprastą grupinę nuotrauką – visa tai su „Canon Zoemini S“. Su šiuo kišeniniu 8 megapikselių fotoaparato spausdintuvu galėsite sukurti geriausius kadrus. Žiedinis apšvietimas tobuloms asmenukėms, nuotolinis užraktas naudojantis išmaniuoju telefonu su programėle „Canon Mini Print“ ir akimirksniu išspausdinamos nuotraukos lipnia nugarėle – tai būtinas priedas nuotraukų entuziastams. Naudodami šį išmanų dvifunkcį įrenginį, galėsite juo ir fotografuoti, ir spausdinti. Dėl 8 megapikselių fotoaparato, „Micro SD“ kortelės lizdo* ir „Zink™“ technologijos, „Canon Zoemini S“ yra viskas, ko jums reikia nuotraukoms kelyje.

Kaina 80,00 EUR Bazinė kaina 100,00 EUR
 • Nauja
Roccat Tyon

Naudota Roccat Tyon pelytė. Yra nedideli pabraižymai. Stulbinančiai tikslus Roccat Tyon 8200 DPI sekimo lazeris, sukurtas atsižvelgiant į tikslų taikymą ir trūkčiojimo reguliavimą, o 1000 Hz apklausos dažnis užtikrina, kad niekada nenukentėsite dėl vangaus žaidimo. Stebėjimo ir atstumo valdymo blokas (TDCU) reiškia, kad Roccat Tyon visada optimizuoja jūsų pageidaujamą pelės kilimėlio paviršių.

Kaina 35,00 EUR
 • Nauja
NBA 2K19 - PS4

Naudotas NBA 2K19, skirtas PS4 konsolei.

Kaina 15,00 EUR