• Nauja
MacBook Air 13" 2015 Dual-Core Intel Core i5 8GB/128GB

Naudotas, verslo klasės nešiojamasis kompiuteris: MacBook Air 13" 2015 metų. Kompiuteris tiks tiek darbui, tiek kasdieniam naudojimui. Metalinis korpusas - komfortabilus nešiojimuisi, patenkins daugelio iš Jūsų poreikius. Mėgaukitės ryškiu vaizdu, užtikrintu mobilumu ir produktyvumu, kad ir kur būtumėte, kad ir ką bedarytumėte. Kompiuteris paruoštas naujam savininkui. Kompiuterio korpusas turi pabraižymų, vienas kompiuterio kampas turi įlenkimą (matosi nuotraukoje). Baterija laiko apie 5.5 valandas ir liko apie 25% baterijos. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 200,00 EUR
 • Nauja
MacBook Air 13" 2015 Dual-Core Intel Core i5 8GB/128GB

Naudotas, verslo klasės nešiojamasis kompiuteris: MacBook Air 13" 2015 metų. Kompiuteris tiks tiek darbui, tiek kasdieniam naudojimui. Metalinis korpusas - komfortabilus nešiojimuisi, patenkins daugelio iš Jūsų poreikius. Mėgaukitės ryškiu vaizdu, užtikrintu mobilumu ir produktyvumu, kad ir kur būtumėte, kad ir ką bedarytumėte. Kompiuteris paruoštas naujam savininkui. Kompiuterio korpusas turi pabraižymų. Baterija laiko apie 5.5 valandas ir liko apie 25% baterijos. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 210,00 EUR
 • Nauja
MacBook Pro 13" 2012 Intel Core i5 8GB/128GB

Naudotas, verslo klasės nešiojamasis kompiuteris: MacBook Pro 13" 2012 metų. Kompiuteris tiks tiek darbui, tiek kasdieniam naudojimui. Metalinis korpusas - komfortabilus nešiojimuisi, patenkins daugelio iš Jūsų poreikius. Mėgaukitės ryškiu vaizdu, užtikrintu mobilumu ir produktyvumu, kad ir kur būtumėte, kad ir ką bedarytumėte. Kompiuteris paruoštas naujam savininkui. Kompiuterio korpusas turi pabraižymų, naudojimo žymių. Baterija laiko apie 2.5 valandas. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 140,00 EUR
 • Nauja
MacBook Air 13" 2015 Dual-Core Intel Core i5 8GB/128GB

Naudotas, verslo klasės nešiojamasis kompiuteris: MacBook Air 13" 2015 metų. Kompiuteris tiks tiek darbui, tiek kasdieniam naudojimui. Metalinis korpusas - komfortabilus nešiojimuisi, patenkins daugelio iš Jūsų poreikius. Mėgaukitės ryškiu vaizdu, užtikrintu mobilumu ir produktyvumu, kad ir kur būtumėte, kad ir ką bedarytumėte. Kompiuteris paruoštas naujam savininkui. Kompiuterio korpusas turi pabraižymų. Baterija laiko apie 5 valandas ir liko dar 50% baterijos. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 220,00 EUR
 • Nauja
EUFYCAM 2C (2+1) stebėjimo kameros

Naudotos, pilnai veikiančios EUFYCAM 2C (2+1)) stebėjimo kameros. Šis lengvai įdiegiamas ir lengvai valdomas sprendimas idealiai tinka tiems, kurie ieško išmaniosios stebėjimo technologijų namų saugumui užtikrinti. Aiškiau ir ryškiau matysite kadre esančius žmones. Integruota dirbtinio intelekto technologija atpažįsta žmones ir sutelkia į juos dėmesį. Įmontuotas prožektorius apšviečia aplinką ir leidžia matyti visą vaizdą ryškiomis spalvomis net esant prastam apšvietimui. Taip pat yra infraraudonųjų spindulių nustatymai. Pritaikykite sritis, kuriose kamera aptinka judesį. Nustatykite zoną, atitinkančią jūsų namus, kad gautumėte tik tuos įspėjimus, kurie jums rūpi. Suteikiama 1 mėnesio garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 140,00 EUR
 • Nauja
Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) + Wireless Magic Mouse 2 (A1657) (NENAUDOTA)

Nenaudota, puikios būklės Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) + Wireless Magic Mouse 2 (A1657). „Magic Keyboard“ yra su „Touch ID“, užtikrinančiu greitą, lengvą ir saugų prisijungimų ir „Mac“ atrakinimo autentifikavimą. Magic Keyboard su Touch ID suteikia nepaprastai patogų ir tikslų naudojimą. Jis taip pat yra belaidis ir įkraunamas su USB-C Lightning laidu. Klaviatūra automatiškai susiejama su „Mac“, todėl galite iškart pradėti dirbti. Kartu prie klaviatūros yra ir Apple Magic Mouse 2 belaidė pelė. Pelė yra lengvesnė, nes joje yra mažiau judančių dalių dėl integruotos baterijos ir nuolatinio dugno korpuso ir ji turi optimizuotą dizainą - visa tai padeda Magic Mouse 2 lengviau judėti ir negadinti paviršių. Multi-Touch paviršius leis jums atlikti paprastas funkcijas, tokias kaip naršyti internete ir slinkti dokumentus. Spalva: rožinė. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 140,00 EUR
 • Nauja
Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) + Wireless Magic Mouse 2 (A1657) (NENAUDOTA)

Nenaudota, puikios būklės Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) + Wireless Magic Mouse 2 (A1657). „Magic Keyboard“ yra su „Touch ID“, užtikrinančiu greitą, lengvą ir saugų prisijungimų ir „Mac“ atrakinimo autentifikavimą. Magic Keyboard su Touch ID suteikia nepaprastai patogų ir tikslų naudojimą. Jis taip pat yra belaidis ir įkraunamas su USB-C Lightning laidu. Klaviatūra automatiškai susiejama su „Mac“, todėl galite iškart pradėti dirbti. Kartu prie klaviatūros yra ir Apple Magic Mouse 2 belaidė pelė. Pelė yra lengvesnė, nes joje yra mažiau judančių dalių dėl integruotos baterijos ir nuolatinio dugno korpuso ir ji turi optimizuotą dizainą - visa tai padeda Magic Mouse 2 lengviau judėti ir negadinti paviršių. Multi-Touch paviršius leis jums atlikti paprastas funkcijas, tokias kaip naršyti internete ir slinkti dokumentus. Spalva: raudona. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 140,00 EUR
 • Nauja
Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) + Wireless Magic Mouse 2 (A1657) (NENAUDOTA)

Nenaudota, puikios būklės Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) + Wireless Magic Mouse 2 (A1657). „Magic Keyboard“ yra su „Touch ID“, užtikrinančiu greitą, lengvą ir saugų prisijungimų ir „Mac“ atrakinimo autentifikavimą. Magic Keyboard su Touch ID suteikia nepaprastai patogų ir tikslų naudojimą. Jis taip pat yra belaidis ir įkraunamas su USB-C Lightning laidu. Klaviatūra automatiškai susiejama su „Mac“, todėl galite iškart pradėti dirbti. Kartu prie klaviatūros yra ir Apple Magic Mouse 2 belaidė pelė. Pelė yra lengvesnė, nes joje yra mažiau judančių dalių dėl integruotos baterijos ir nuolatinio dugno korpuso ir ji turi optimizuotą dizainą - visa tai padeda Magic Mouse 2 lengviau judėti ir negadinti paviršių. Multi-Touch paviršius leis jums atlikti paprastas funkcijas, tokias kaip naršyti internete ir slinkti dokumentus. Spalva: auksinė. Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 140,00 EUR
 • Nauja
Apple Magic Keyboard With Touch (A2449) (NENAUDOTA)

Nenaudota, puikios būklės Apple Magic Keyboard With Touch (A2449). „Magic Keyboard“ yra su „Touch ID“, užtikrinančiu greitą, lengvą ir saugų prisijungimų ir „Mac“ atrakinimo autentifikavimą. Magic Keyboard su Touch ID suteikia nepaprastai patogų ir tikslų naudojimą. Jis taip pat yra belaidis ir įkraunamas su USB-C Lightning laidu. Klaviatūra automatiškai susiejama su „Mac“, todėl galite iškart pradėti dirbti. Spalva: violetinė. Suteikiama 3 mėnesių garantija.

Kaina 90,00 EUR
 • Nauja
Plantronics Voyager 5200 laisvų rankų įranga (EKSPOZICINĖ)

Ekspozicinė Plantronics Voyager 5200 laisvų rankų įranga. Suteikiama 3 mėnesių garantija.

Kaina 40,00 EUR
 • Nauja
Huawei Nova Y90

Praktiškai nenaudotas Huawei Nova Y90 telefonas. Viskas veikia be problemų, dedasi dvi SIM kortelės. Telefonas geros būklės, tik ant nugarėlės yra vienas žymesnis pabraižymas ir įlenkimas (matosi nuotraukoje). Nėra "Google Play", viską galima parsisiųsti per "Huawei AppGallery". Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 200,00 EUR
 • Nauja
Huawei Nova 9 8/128GB (EKSPOZICINIS)

Ekspozicinis, puikios būklės „Huawei Nova 9“ telefonas. „Nova“ išmaniosios serijos įrenginį išskiria jo „Ultra Vision“ kameros – 32 MP priekinė ir 50 MP galinė – su kuriomis galima nepertraukiamai filmuoti net 4K raiška. Jos telpa į itin ploną, vos 7.77 mm korpuso įrenginį, tad galima drąsiai teigti, kad telefonas ir pats atrodo dailiai, ir leis taip pat dailiai užfiksuoti aplinką. Be to, „Huawei Nova 9“ palaiko nepaprastai aukštą, net 66 W spartos įkrovimo greitį, tad pilnai telefoną pakrausite per mažiau nei valandą. Nėra "Google Play", viską parsisiųsti galima per "Huawei AppGallery". Suteikiama 3 mėnesių garantija. Galimas prekės įsigijimas ir išsimokėtinai.

Kaina 200,00 EUR