• Išpardavimas!
Arrogant Hurricane Gaming-Headset ausinės

Mažai naudotos, tvarkingos Arrogant Hurricane Gaming-Headset ausinės. Groja švariai, nečirškia. Žaidimų ausinės su mikrofonu ir patogiais uždarais dangteliais. Garso stiprumas valdomas nuotolinio valdymo pulteliu ant kabelio.

Kaina 25,00 EUR Bazinė kaina 30,00 EUR
 • Išpardavimas!
Arrogant Hurricane Gaming-Headset ausinės NENAUDOTOS

Nenaudotos Arrogant Hurricane Gaming-Headset ausinės. Groja švariai, nečirškia. Žaidimų ausinės su mikrofonu ir patogiais uždarais dangteliais. Garso stiprumas valdomas nuotolinio valdymo pulteliu ant kabelio.

Kaina 30,00 EUR Bazinė kaina 40,00 EUR
 • Išpardavimas!
Docking Speaker for iPad, iPhone, iPod

Naudota 2.1 CH Docking Speaker for iPad / iPhone / iPod kolonėlė. Modelis: MW-1128. Yra minimalūs kolonėlės pabraižymai. Parduodama kartu su iPod. Viskas veikia be problemų, groja labai gražiai be pašalinių garsų.

Kaina 40,00 EUR Bazinė kaina 50,00 EUR
 • Išpardavimas!
Huawei FreeBuds 3i

„HUAWEI FreeBuds 3i“ ausinės užtikrins sodrų garsą ir malonų toną, kad ir ko klausytumėte. Tiesa, jūsų neblaškys aplinkos garsai, nes aktyvaus triukšmo slopinimo technologija su trimis mikrofonais neutralizuoja išorės garsus ir leidžia susitelkti į tai, ką išties norite girdėti. Muziką ar kitus garso įrašus atkuria garsiakalbiai su itin jautria diafragma, o žemais dažniais rūpinasi 10 mm skersmens dinamiškos tvarkyklės. Dėl trijų mikrofonų sistemos galėsite kokybiškai kalbėtis telefonu. Ausines patogiai galite valdyti prisilietimu, o su „Huawei“ išmaniuoju jos susiejamos akimirksniu. „HUAWEI FreeBuds 3i“ – mažos, itin patogios ir stilingos ausinės, subalansuotos kasdieniams šiuolaikiško žmogaus poreikiams. Naudotos.

Kaina 40,00 EUR Bazinė kaina 50,00 EUR
 • Išpardavimas!
Huawei FreeBuds Pro

Huawei FreeBuds Pro ausinės su aktyvaus triukšmo slopinimo funkcija ir net iki 30 valandų baterijos ištverme.

Ausinėse įdiegtas hibridinis triukšmo slopinimas. Į vidų ir į išorę nukreipti mikrofonai aptinka ausies išorėje ir viduje likusį triukšmą, o išmanus algoritmas jį pašalina. Huawei FreeBuds Pro automatiškai atpažįsta aplinkos garsus ir pritaiko vieną iš slopinimo režimų geriausiai klausymo patirčiai. Ultra režimas – didžiausia triukšmo izoliacija, jaukus režimas – praverčia esant nestipriam triukšmui, o bendrasis režimas įsijungs įprasto triukšmingumo aplinkoje.

Kaina 100,00 EUR Bazinė kaina 150,00 EUR
 • Išpardavimas!
Huawei Nova 5T 6/128 GB

Mažai naudotas ir labai geros būklės Huawei Nova 5T telefonas. Galingas ir patikimas telefonas su ypatingai ryškiu ekranu bei keturguba galine kamera. Dedasi dvi SIM kortelės. 

Kaina 170,00 EUR Bazinė kaina 200,00 EUR
 • Išpardavimas!
Huawei P40 8/128 GB

Geros būklės mobilusis telefonas Huawei P40. Technologijų pasaulis kinta itin sparčiai, o progresą ir nuolat žingsniu priekyje žengiantys „Huawei“ telefonai. Naujasis P40 pasitinka unikalia, sodrias ir užburiančias gamtos spalvas imituojančia išvaizda, įkūnyta tvirtame ir atspariame metalo bei stiklo korpuse. Jo viduje savo darbą atlieka pažangios 7 nm architektūros „Kirin 990“ procesorius, kuris ne tik sukurtas 5G ryšio priėmimui, bet ir užtikrina sklandų dirbtinio intelekto, naujausių žaidimų, jūsų patogumui sukurtų telefono funkcijų ir, žinoma, kameros veikimą. Pastaroji taip pat siekia perrašyti mobiliosios fotografijos taisykles, mat kartu su trimis skirtingiems scenarijams subalansuotais objektyvais gausite ir unikalią „Huawei“ telefonų šviesos filtravimo technologiją, ir dirbtinio intelekto funkcijas. Įvairios „Huawei“ fotografijos technologijos pasitarnaus fotografuojant bet kokį vaizdą – nuo itin detalios makrofotografijos iki plačiausių horizontų. Bet koks vaizdas atgis itin ryškiame ir kontrastingame 6,1 colio įstrižainės ekrane, o efektyviai išteklius naudojančią bateriją galėsite įkrauti sparčiuoju įkrovimu. Su „Huawei P40“ būsite užtikrinti, jog naudojatės naujausias rinkos tendencijas atitinkančiu įrenginiu, subalansuotu net didžiausiems lūkesčiams.

Suteikiama 3 mėnesių garantija.

Kaina 260,00 EUR Bazinė kaina 300,00 EUR
 • Išpardavimas!
Huawei P40 Lite E

Mažai naudotas, labai geros būklės Huawei P40 Lite E telefonas. Viskas veikia be problemų, dedasi dvi SIM kortelės. Nėra "Google Play".

Kaina 110,00 EUR Bazinė kaina 120,00 EUR
 • Išpardavimas!
Huawei P40 Lite E

Mažai naudotas, labai geros būklės Huawei P40 Lite E telefonas. Viskas veikia be problemų, dedasi dvi SIM kortelės. Nėra "Google Play".

Kaina 110,00 EUR Bazinė kaina 120,00 EUR
 • Išpardavimas!
Huawei TalkBand B2 išmanioji apyrankė

Mažai naudota Huawei TalkBand B2 išmanioji apyrankė. Yra minimalios naudojimo žymės. Stilinga, elegantiška ir patogi išmanioji apyrankė padės jums stebėti kasdienę veiklą, fizinį aktyvumą ir pasiekti dar geresnių rezultatų! Automatinis veiklos sekimas, miego stebėjimas, laisvų rankų skambinimo galimybė. TalkBand B2 identifikuoja jūsų fizinės veikos šaltinį (ėjimas, bėgimas, kopimas, lipimas laiptais, važiavimas dviračiu), nurodo, kiek kalorijų veiklos metu buvo sudeginta.

Kaina 30,00 EUR Bazinė kaina 50,00 EUR
 • Išpardavimas!
Huawei TalkBand B2 išmanioji apyrankė NENAUDOTA

Nenaudota Huawei TalkBand B2 išmanioji apyrankė. Stilinga, elegantiška ir patogi išmanioji apyrankė padės jums stebėti kasdienę veiklą, fizinį aktyvumą ir pasiekti dar geresnių rezultatų! Automatinis veiklos sekimas, miego stebėjimas, laisvų rankų skambinimo galimybė. TalkBand B2 identifikuoja jūsų fizinės veikos šaltinį (ėjimas, bėgimas, kopimas, lipimas laiptais, važiavimas dviračiu), nurodo, kiek kalorijų veiklos metu buvo sudeginta.

Kaina 50,00 EUR Bazinė kaina 70,00 EUR
 • Išpardavimas!
Huawei Watch 2 +SIM (4G)

Praktiškai nenaudotas, geros būklės Huawei Watch 2 laikrodis. Tai laikrodis, kuriame dedasi SIM kortelė, palaiko 4G ryšį. Išmanusis laikrodis palaiko SIM kortelę - laikrodžiu galima skambinti bei rašyti žinutes be telefono - laikrodis gali veikti autonominiu režimu.

Kaina 100,00 EUR Bazinė kaina 120,00 EUR